Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek titeket segítsetek,...

Kérlek titeket segítsetek, van egy félvér rotweillerem! Mi lehet a problémåja? Kérlek titeket olvassátok el figyelmesen amit irtam, és aki tud vlmi, hasznos infot, az irjon legyetek szivesek.

Figyelt kérdés
Kérlek titeket segìtsetek,van egy fèlvèr rotweillerem,3,hònapos kislàny ojan jò étkes volt,h mindent meg evett zöldsègtôl kezdve,a rendes kajáig,nade vettem neki,egy keddi napon 2szem giliszta gombot,egyiket egyik nap a màsikat màsnap attam,ahogy az àllatorvos monta.szerdai napon kapta meg a màsikat,gilisztàt kakilt a gomb elôtt is és utànna is a kutyàm,szerda este màr nem evett,csütörtök,se enni se inni,pènteki nap mèg rosszab semmi. Ma szombat,reggel elmentem az àllatorvoshoz kapott inekciòt,pestis ellen,de èn mèrgezèsre gyanakszok.ma este màr ugy atta neki az inekciòt,h azt kèrdezte èl ez mèg? :-( adott neki,v 5 fajta inekciòt megint a kutya rà egy òràra felkelt ès vèreset ròkàzott,de a mai napi tünetek a nyàl csorgott belôlle habzott picit a szàja,csipàs szem,ès hasmenès de,ròkàzott is vèrt ! SEGITSETEK VALAMI TANÀCCSAL.
2012. nov. 17. 21:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.
2012. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem leányálom nálunk sem az élet, de ilyen rohadt törvény szerencsére nincs. Igazán sajnálom a kutyádat és téged is.

Sajnos, új kutya szerzésében nem tudok segíteni.

Amit ajánlani tudok ilyen helyzetben, ne kölyköt vegyél magad mellé. Talán egy fiatal felnőttnek már nincs annyi betegség, ami fenyegetheti az életét.

2012. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
részvétem
2012. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szia,ha gondolod és van facebookod akkor jelölj be 2 csoportot...az egyik -rottweileresek a másik pedig -rottweiler ,leadott talált, gazdikereső itt mindig vannak gazdikereső rottik (én is tag vagyok) legtöbbször igaz felnőttek,de akad köztük fiatal,1-2 évesek is.Csatlakoznék az előttem szólóhoz...ha ilyen a dokid akkor lehet tényleg jobb lenne,ha egy idősebb,nem kölyköt fogadnál magadhoz,akinek már csak a veszettség ellenit kell beadni...talán azt tudja majd a dokid.Arról meg amit a dokid adott gyógyszert ..szerintem sem féreghajtó lehetett.Őszinte részvétem kiskutya miatt:((
2012. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

www.jofogas.hu


www.apród.hu

2012. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Utolsó beírók... Olvastok is?

A kérdező nem itt él Magyarországon. Ugyan mit érne a jófogással, meg a facés csoporttal?

2012. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Azt èrek a jòfogàs,ès a facbook.-os csoporttal,h àt megyek Magyarorszàgra,ès haza hozok egy szèp kutyàt,tudod,van ùtlevèl,meg vizum,amivel àt lehet menni!!ès köszönöm annak,aki a csoportot ajànlotta,mert a jòfogàst ismerem,de mèg a facen nem talàlkoztam a csoporttal.
2012. nov. 21. 09:19
 28/29 anonim ***** válasza:

Ha megoldható , hogy innen vigyél kutyát, az jó.

Sok szerencsét a választáshoz !!!!

2012. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Azért küldetem a facebookos oldalakat,mert lehet Te nem tudod ,de vannak szervezetek akik visznek ki mentett kutyákat külföldre...pl. nem is olyan régen Németországba vittek,és ez nem egy egyszeri alkalom volt.
2012. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!