Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak még egy esélyt, vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még egy esélyt, vagy ne is foglalkozzak vele soha többé? (25/F) (figyelmesen olvassátok végig és főleg lányok írjanak! )

Figyelt kérdés

Júliusban megismertem egy lányt az interneten keresztül. Én péceli srác vagyok (Budapesthez nagyon közel és szoktam is Pestre utazni). A lánynak állítólag Budapesten van saját lakása, de a szülei meg Vácon laknak (állítólag, mert csak tőle tudom). Júliusban még csak ismerkedtünk MSNen, ő egyik nap azt írta, hogy kezd megkedvelni, stb stb., megörültem mert szimpatikus vagyok neki, hisz olyan srácot keres, aki nem egy éjszakás kalandokra vágyik és én is ilyen vagyok. Augusztus végén meg már eljött az idő, legalábbis úgy gondoltam, hogy akkor már illene találkozni. Egyik héten azt mondta lesz 1 hetes szabadsága (mert állítólag este 8ig dolgozik, fodrász), gondoltam majd akkor jó alkalom lesz. Erre az előtt vasárnap állítólag felhívta a főnök telefonon, hogy mégis be kell menni. Jó akkor mondom kivárom a pénteket, majd akkor. Erre állítólag csütörtök este felhívta az anyja hogy jönnek el hozzá. (már 2 alkalom a lány miatt maradt el) Utána meg kérdeztem jó akkor mikor érsz rá? Azt mondta hétvégeken pihenni kell, hétköznap meg sokat melózik, de mondta szeptemberbe lesz hosszú szabadság. A telefonja viszont állítólag elromlott. Na ekkor nagyon dühös lettem és egy másik lányra ráírtam, fel is vettem őt is MSNre, és MSNen úgy adtam ennek a júliusi lánynak elő magam, mintha most már vacillálnék, hogy vagy ő, vagy az a lány, akit most vettem fel (már persze 1 nap alatt nyilván nem igaz, hogy az ember megkedveli a másikat), tehát féltékennyé tettem és teszteltem. Végül úgy döntöttem úgymond, hogy mégis nála maradok, de mindent tegyen meg akkor hogy találkozzunk. De persze rendszeresen megfájdult a feje, telefonja meg nem volt, jöttek ezek a lerázós dolgai. Ja, de persze október tájékán már olyat is írt egyik nap, hogy már kezd belém szerelmes lenni. novemberben azt írta, hogy ő előfizetéses telefont akar, amit meg is vett, de 1 hónap múlva se aktiválták neki állítólag (ha mindez igaz). De nem aktiválták, hanem ahogy utazgatott vissza Vácra a szülei megmondták hogy karácsonyra telefont vesznek neki. Igen ám, csak jött egy újabb kavarás. Őneki pont december 26-án van a szülinapja, és a szülei lakásán állítólag vmi házibulit csináltak, amit már december 23-án megtartottak és a szülei összeszidták akkor a buli miatt így még december 26-án sem kapta meg úgymond az ajándékot.


(Ja és persze már júliusban rákérdeztem, hogy Budapesten akkor melyik fodrászatban dolgozik, de azt nem akarta és nem is akarja elmondani a mai napig se, csak azt mondta, hogy hol száll le a villamossal. Na most utánanéztem, sőt a végén még fel is hívtam a lehetséges fodrászatokat, úgy téve, mintha érdekelődnék, mert hallottam azt a nevet hogy arrafele dolgozik, de olyan nevű dolgozó, mint a lány nem tudtak mondani. Bár lehetséges, hogy kihagytam egy-két üzletet és talán azok valamelyikében dolgozik, ha ez az egész igaz)


Amit idáig elmeséltem, abból egyértelmű lenne, hogy a csaj egyfolytában csak kamuzott nekem, DE:


Itt jönnek a még nagyobb furcsaságok. A csaj megjegyezte az én szokásaimat és megjegyezte még azt is, hogy mikor és miért nem találkoztunk és ráadásul gyakran este 8-tól, sokszor egészen éjfélig kameráztunk MSN-en (de volt olyan nap is még augusztusban, hogy éjjel 2ig.). Tehát ezekből viszont valószínű, hogy nincs barátja. Néztem a fényképeket, amiket küldött magáról, és az ablakon kinézve pl. gyanús, hogy az ő által Pesten mondott képeket valójában Pesten fotózták, az ablakon kinézve látszik, hogy egy Pesti tömbházszerűség van a háttérben (bár egyértelműen nem lehet ezt megítélni, mert vidéken is vannak tömbházak). Egyik ismerősöm meg mesélte, hogy a csaj valóban fodrász lehet, mert a fodrászoknak van a legcsicsásabb frizurája. (Elől zselézett, hátul lófarokba kötött haj). Ami még érdekesebb, hogy ő is sokszor iszonyatosan féltékeny volt rám is, hogy ne csajozzak stb stb. És továbbá sokszor összevesztünk már az elmúlt időszakban, én mondván, hogy 'csak szivatsz, mert ha valóban szeretnél felhívnál telefonon, ha nem a sajáton, akkor másén'. Továbbá ő mondta, hogy sokszor átjárkáltak hozzá és zaklatták őt mindenféle barátnők, akik elég bunkók (és azokat ahogyan ő mesélte, ő haverkodott velük össze). Na most ismerve Pestnek azt a részét (Nyugati pályaudvar és környéke), ott tényleg van elég sok 'érdekes' ember. Továbbá amikor kamerázunk és írogatunk egymásnak, akkor csak nekem ír, legalábbis azt látom a mozgásán, sőt néha engem is néz, hogy én mit nézek.


Most össze vagyunk veszve, de ismerve a lányt, most állítólag Vácon van, de ha majd hazaér Pestre már tudom, vagy gondolom, hogy ott fog unatkozni.


Mi a véleményetek? (mindenki olvassa végig mielőtt válaszol, és elsősorban LÁNYOK írjanak)


Kamuzik? Vagy engem akar tesztelni? Netán mégis igazat mond, csak nagyon peches (hiszen egy saját lakás fenntartása és mellette melózni sem egyszerű dolog, ráadásul amiket mesélt, abból mondjuk arra lehet következtetni, hogy nincs egyszerű élete)?


Továbbá eleve jól el lehet vele beszélgetni, de amennyi csalódás ért vele kapcsolatban, felmerül a kérdés, hogy megéri-e őt most újra felkeresni és Boldog Új Évet kívánni és folytatni vele? Hiszen Pesten elérhető közelségben van két ember egy párkapcsolathoz, nem úgy mint azok, akik, vagy akiknek a szülei 300 km-re laknak pl. egymástól.


2011. dec. 31. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Lány vagyok 22 éves.


Ahogy végig olvastam, kavarogtak bennem a gondolatok. Erősen azt gondolom, hogy ez a csaj nem százas. Nem értem miért kell titkolni pl.: hogy hol dolgozik? És mai napig sem tudod. Vagyis ennek 5 hónapja. Ha nagyon akarna bármit normálisan , nem lenne mindenhez kifogása. Szerintem, ez nem jó. Másrészt az , hogy kamrán beszéltetek érdekes. Mert ha valakiben nem bízok, nem vállalom fel az arcom.


Ha bízol bennem, küldj priviben fotót a csajról, hátha ismerős nekem a hely. Miskolcot vagy Debrecent simán felsimerem!

2011. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem írni, hogy ez az említett csaj most decemberben töltötte be a 26 éves kort. (tehát állítólag nem egy fiatal tinilányról van szó)
2011. dec. 31. 13:48
 3/13 A kérdező kommentje:
13:49 Te biztos egy fiú vagy és ráadásul a számomra undorító beképzelt mindenkit kritizáló kategóriából!
2011. dec. 31. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult. Felejtsd el. Sürgősen.
2011. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

13.49

25N vagyok....

2011. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A munkahelyével kapcs csak annyi jutott eszembe, hogy lehet hogy feketén dolgozik, ezért nem mondja el, hogy hol is pontosan..
2011. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
17:31 Attól még nekem, akit állítólag szeret, elmondhatná! (Pontosabban elmondhatta volna) Nem titkos ügynök vagyok!
2012. jan. 1. 17:00
 8/13 Lifeishard ***** válasza:

Hallod, Tesó, én ugyan faszi vagyok, ha akarod, ne is olvass tovább, de:

- ha egy nő akar találkozni Veled, fog is (bármennyire is elfoglalt, 5 hónap alatt azért csak összehozza);

- annyira nem lehet peches, hogy emiatt ne tudjatok találkozni;

- 'csak szivatsz, mert ha valóban szeretnél felhívnál telefonon, ha nem a sajáton, akkor másén' - itt a kulcsmondat, egy 26 éves budapesti fodrász csajt nem lehet utolérni? nehogymár...

Ha legközelebb beszélgettek, szerintem mondd meg, hogy elég türelmes voltál, megérted, ha nehézségei vannak, de 5 hónap után szeretnél vele személyesen találkozni. Ne tedd hozzá, hogy "ha szeretsz, Te is akarsz", blabla, mert akkor bizonytalan leszel és "needy". Ha erre is kifogásokkal jön, mondd meg, hogy OK, megérted, de ő meg értse meg, hogy a Te türelmed sem végtelen, és úgy érzed, hülyének néz. Ha valóban érez valamit irántad, megérti, hogy eleget vártál, ha pedig támad, hogy ő nem is néz hülyének, meg Te is csak biztos dugni akarsz, blabla, akkor nyert ügyed van, mert tuti, hogy átbaxott. Ezután megmondanám neki, hogy sajnálod, ha így gondolja, Te tisztában vagy a szándékaiddal, de nem vagy ökör, majd jelentkezz ki és az egekre, nehogy ráírj. Ha ezek után jelentkezik, az pozitív (de valószínűleg úgysem fog).

26/F

2012. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

17:31-esnek:


Mellesleg attól még, hogy valaki feketén dolgozik, attól még elmondhatná én szerintem normálisan is, főleg annak, akiben megbízik. Mert ennyi erővel én az összes olyan lányt kizárhatnám, akik feketén dolgoznak, de szerintem elég sok ilyen van! Becsületes ember is dolgozik/dolgozhat feketén, mégse veri át úgy azt aki fontos neki, mint ahogy azt ez a csaj tette velem. A mai világba a fekete munka én szerintem már nem is olyan nagy szégyen ebben a válságban! Mellesleg az még nem a kérdésemre a válasz, hogy valószínű feketén dolgozik. A kérdés az volt, hogy megéri-e nekem vele foglalkozni, vagy hagyjam el örökre?

2012. jan. 1. 17:26
 10/13 A kérdező kommentje:

Lifeishard!


Köszi a segítséget, mert mondjuk ez jó tanács. Ahogy leírtad és belegondolok, ő való igaz, olyannal nem támadott soha, hogy 'te is csak dugni akarsz', viszont sokszor úgy érzem, mintha ő szívességet tesz/tett én nekem azzal, hogy feljön értem MSNre, hiszen a HOTDOGon (közösségi oldalon) úgy kellett rá írni, hogy mikor jössz már fel MSNre? Nem az a 'szeretlek és Te vagy a mindenem és legszívesebben örökké csak veled lennék' feelingje volt a dolognak! Köszi a válaszod, ezzel a probléma azt hiszem meg is van oldva és a saját kérdésemet meg is válaszoltam: határozott NEM!

2012. jan. 1. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!