Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A "kiosztom a kérdezőt"...

A "kiosztom a kérdezőt" típusú válaszolóktól kérdezem: miért érzitek jól magatokat attól, hogy nem is a kérdésre válaszoltok, el se olvassátok figyelmesen, hanem csak "jólmegmondjátok"?

Figyelt kérdés
Voltak, hasonló kérdések, tudom. De jól esne első kézből hallani, hogy miért okoz ez egyeseknek ekkora örömöt ?
2012. júl. 6. 07:30
 1/8 eNerdzsy ***** válasza:

Ezt internetes nyelven trollkodásnak hívják és egyesek így próbálják a feszültségeket levezetni.

Szánalmas módszernek tartom...

2012. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
28%

Mert a nőkbe bele van genetikailag kódolva a "mindenbepofázzunkbele"!

Ugyan ez megy a Családi kapcsolat kategóriában.

Nézz meg egy férfiak által látogatott kategóriát(közlekedés,elektronika) tapasztalsz ilyet?

Nem, lehet példát venni:)

2012. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, sokszor én is kiakadok rajta. De vannak olyan esetek, amikor én sem bírom ki, hogy ne szóljak be. Pl.: ír valaki, hogy a pár hetes gyereke nem iszik, nem eszik, pisis pelus sincs, erre azt írtam, minél előbb doki, nem vicc, aztán még engem torkol le, hogy inkább ne is válaszoltam volna. Szóval vannak esetek, amikor a kérdező veri ki a biztosítékot, de a többsége az ilyen beszólásoknak olyan, amit te írsz.
2012. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nézz meg egy férfiak által látogatott kategóriát(közlekedés,elektronika) tapasztalsz ilyet? " - javaslom a Politika rovatot, gondolom, többségében férfiak írnak, és ott aztán megy az anyázás rendesen. :)

Néha tényleg van, hogy tök durván nekiesnek a kérdezőnek, és nem is a kérdésére válaszolnak, hanem a nevelési módszereit fikázzák (jellemzően együtt alvás és bébikomp témában), de azért gyakran a kérdező sem semmi. Én, bevallom eléggé ki tudok akadni az olyan kérdéseken, amik arról szólnak, hogy

- "Ugye én nevelem jól a gyerekemet, mindenki más meg rosszul?"

- "Nagyon le van maradva a másfél éves gyermekem, hogy csak tíz mondókát tud fejből?"

- "Rossz anya vagyok, mert a barátnőm gyereke már tud beszélni és szobatiszta, az enyém pedig nem?"

Tehát az olyan kérdések, amikben a kérdező saját magát vagy a gyerekét fényezi álszent módon, vagy ki van akadva, hogy nem az ő gyereke a legzsenibb a környéken.

2012. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy többen írták, így vezetik le a feszültséget, frusztráltak, jól esik nekik beszólni, ilyenek. (sajnos)

Néha viszont előfordulnak tényleg provokatív kérdések, vagy ha a kérdés nem is az, a kérdező kommentjeinek a stílusa bosszantó. Erre szokták többen írni hogy kár hogy a kérdezőt nem lehet pontozni :)

2012. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs az offért,de nem csak a nők által látogatott oldalakon megy a "na,ezt jól oda mondom!!" című "műsor"!


Meglepő ugyan,de a "cél közönségből" senki nem fog válaszolni Neked,mert ilyenkor "Á,én ilyet nem szoktam,tök bunkók akik ezt teszik". Ilyenkor mindenki adja az ártatlant...


És bár a kérdés nem érint engem,azért néztem meg,hátha mégis találok olyat,aki felvállalta és válaszolt,amikor megláttam a gondolom én- Pasit,aki ide írt. Bocs,de nem hagyhattam szó nélkül!!


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor én szerintem trollnak számítok. Nagyon ki tudok akadni egyes kérdéseken, és ennek általában hangot is adok.

Pl. amikor eleve provokatív a kérdés, tehát a kérdező már a kérdésben beszól azoknak, akik valamit nem úgy csinálnak, mint ő. Pl ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

De még az olyan kérdésekre is be szoktam szólni, amikor valaki megkérdezi, hogy terhes-e... Pl 2 hete késik neki, tüneteket tapasztal, de tesztelni nem akar valami érthetetlen okból, helyette itt akarja megtudni, hogy "megbabócásodott"-e. Na az ilyeneket én nem bírom szó nélkül hagyni. Meg is látszik ez a százalékomon, de nem érdekel, így nyugodtabban alszom :)

2012. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó: szerintem a babócásodást én is láttam. :)
2012. júl. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!