Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese vagy havanese? Kan...

Bolognese vagy havanese? Kan vagy szuka?

Figyelt kérdés
első kutyusom lenne. lány vagyok 12 éves. lakásban tartanánk. fontos lenne hogy el legyen itthon egyedül kisebb ideig. amíg nekem suli van. szeretgetném, tisztában vagyok a falkavezérséggel. kozmetikára tudnánk pénzt szánni. szeretném majd fésülgetni.
2012. nov. 18. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bolognese fium van tündéri blöki! A havanesek is jó fejek mindkét fajta ideális családi kutya! Talán bolognese kant választanám de csak ha egyedüli kutya lesz.
2012. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia..Nekem kan van,de attól függ milyen célra szeretnéd ha csak kedvencnek akkor minden féle képen kant vegyél mert a szuka tűzzel és ha nem figyelsz nagyon vagy a bugyit nem viseli el akkor összefog kenni mindent..Ha viszont eladásra szeretnél kiskutyákat akkor egyértelműen szukát vegyél..
2012. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1,5 éves szuka havanese-m van, én a szukákat jobban szeretem :)

tüzelést ivartalanítással meglehet szüntetni,de pl nekünk alig látszik ha tüzel van néhány csepp a padlón amit feltörlünk és annyi, a kanapékon a kutyák miatt eleve van egy huzat,szóval azt kicseréljük és ennyi..

a másik kutyánk is lány ő már 10 éves és eddig semmi gond nem volt tüzelésnél annyi,hogy abban a kb 20 napban 2x cserélünk huzatot és többször felmossunk..

amúgy meg a kutyák általában feltakarítják maguk után,meg sokat tisztogatják magukat oda lent!


kanokkal leginkább az a bajom,ha tüzelő szukát éreznek tök re megbolondulnak!!

2012. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettes ne szaporítson, és ne adjon tippeket sem.

Ezt hagyja a tenyésztőre aki ért is hozzá.

Szuka bújósabb könnyebben kezelhető, a kan meg játékosabb talán kicsit makacsabb.

Szuka csepegtet, a kannal meg tényleg nem lehet bírni ha tüzelés van a környéken.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__215263-mi-a-k..

2012. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs a kan kutyaval. 8 eves a bolognese fium es abszolut nem volt meg vele gondom pedig hordju setalni is nem tudom mirol beszeltek hogy mit csinalna ha 3 hazzal arrebb tuzelne egy szuka... semmit nem csinal szepen hazamegyunk es alszik v. jatszik vagy kovet mindenhova.
2012. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!