Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tavaly novemberbe vettem egy...

Tavaly novemberbe vettem egy szuka kutyát! 9hetesen azt mondta akitől vettük, hogy yorki-havanese keverék. Most 11 hónapos és 18kg. Menetközben rájöttünk hogy átvágott mikor úgy nőtt mint a gomba! Szerintetek milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. aug. 15. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Megérdemelted hogy átvágtak.

De nagyon helyes kiskutya, terrier tuti van benne.

2010. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért érdemeltem meg????
2010. aug. 15. 16:02
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

van benne yorki, a színt tekintve. a másik alkotóelem teljesen kétséges, de valami jóval nagyobb termetű kutya...

valószínű egy yorki kan befedezett valami nagyobbacska szukát, mert egy yorki lány ekkora babákat nem hord ki élve.


amúgy nekem olyan vizsla beütése van.

2010. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

max. azért érdemelted meg, mert egy keverék kutyáért pénzt is adtál... mi értelme lenne amúgy is egy havanese yorki párosításnak? hm?

lassan ott tartunk, hogy az élelmes kis szaporítók keverék ebekkel is üzletelnek. csodás.

2010. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
sztem yorki+foxi:D
2010. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
normál méretű havanese normál yorki és snauzer keverék kutya.am jól át b@sztak vele !és igy jártál ha nem nézted meg a szülőket és még pénzt is adtál ki egy keverék kutyáért.mostmár szeresd úgy ahogy van!jah és az én havanese kutyám is 16 kg volt és törzskönyves kutya volt.nem a mini hanem a normál volt.
2010. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Most nem tudom miért kell elitélni hogy pénzt adtam egy keverék kutyáért!ha tudom hogy így járok egyértelmű hogy nem vennék így kutyát.De természetesen nem adnám már oda egy yorkiért sem!Csak kíváncs lettem volna hogy szerintetek milyen fajta lehet.
2010. aug. 15. 16:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem felesleges b*szogatni a kérdezőt... amúgy yorki sztem is van benne a színéből ítélve, a másikra nekem sincs ötletem, h mi lehet. Valaki írta a terriert, talán tényleg.

Amúgy nyilvánvalóan szereti így is...

Havanese meg nem lesz 16 kg-os... Akkor sem ha normál méretű (pláne hogy más nincs is).

2010. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

:-D

Hát ez szívás!!! :-)))


Gondolom azért gondoltátok ezt a párosítást, mert hogy tuti, hogy nem nő nagyra...de ez nem jött be.


A yorkie szín oké, meg van itt nálunk egy bichon is, ami ilyen színű, és a kis pofája is ilyen, tehát lehet, hogy az is van benne...

De még mintha szálkás szőrű vizsla is lenne benne? A mérete stimmelne ahhoz...de fene se tudja...


de nagyon nagyon aranyos, gondolom megszerettétek a mérete ellenére...?

2010. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Így jár az aki olcsón akar kutyát.

Attól még nagyon helyes kutyus, tibeti terrier, vizsla, griffon...


remélem leszűrted a tanulságot...

2010. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!