Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos havanese szuka...

5 hónapos havanese szuka kiskutyámat tegnap ivartalanították. Azóta nem hajlandó menni, vinnyog. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma visszavittük kontrollra és azt mondta a doki, hogy ne aggódjunk amiért vinnyog mert nem fáj neki, hanem csak hisztizik mert idegesíti a varrat. Eszik, iszik, élénk is csak egyszerüen nem hajlandó mozogni. Reggel nagyon aggódtam, amiért ezt csinálta, aztán az orvos vmennyire megnyugtatott, meg adott neki fájdalomcsillapítót, meg gyulladáscsökkentőt. Meg is nyomkodta a varratot, gondolom ha annyira fájna neki akkor odakapott volna, de megse mukkant, még a farkát is csóválta. Mégis olyan rossz hallani ha sír miatta. 10 nap múlva varrat szedés, addig ilyen lesz? :( Valakinek viselkedett hasonlóan a kutyusa?
2011. febr. 11. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
valószínűleg az orvosnak igaza van, hogy csak balhézik, és valószínűleg ilyen lesz végig :S
2011. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

attól függ ha ettől ráfigyeltek és sajnáljátok esetleg simogatjátok h hagyja abba akkor ezt fogja csinálni végig de ha rájön h ezzel nem lesz ő a középpont akkor abba fogja hagyni remélem segítettem :D

(ha igen egy zöld kezet kérnék) :)

2011. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó a doki is hasonlókat mondott.
2011. febr. 11. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak hiszti. Ne babusgassátok, mert azzal beledicséritek ezt a viselkedést. Majd pár nap múlva szépen abbahagyja, ha látja, hogy hiábavaló a műsor. Ha a dokinál meg sem nyikkant, akkor tuti nincs baj, ez csak nektek szól. :) Nyilván viszket neki, de azért nem halálos dolog ez. :D

Nekem is ilyen hisztis az egyik kutyám, ő is műsorozott az első héten, aztán abbahagyta. A másiknak viszont egy nyikkanása sem volt, hősiesen tűrt. :)

2011. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. febr. 11. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!