Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az, ami jó és szükséges a...

Szupertitkos juditka kérdése:

Mi az, ami jó és szükséges a kutyának és mi az ami egyáltalán nem, sőt káros? Milyen csontot nem adunk a kutyának?

Figyelt kérdés

ilyenekre gondolok mint pl. tej, csirkefej, farhát, marhalábszár, Pedigree konzerv és száraztáp

A tejről igen megoszlanak a vélemények, a többivel van valami baj szerintetet??? főként a csontok érdekelnének.


2012. nov. 19. 11:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem értek valamit. Mi a baj azzal a lábszárral amit én adok neki, én is kb 50ft-ért veszem. mivel jobb a szárított?
2012. nov. 20. 10:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Semennyivel, lehúzás :)
2012. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

igaz ,olcsó húsos csont ,jó dolog, de amiről én beszélek,az más kategória:)

ezt nem tudják egyben ,sőt részletekben sem megenni:)

azért,mert olyan mint a porcelán, rágcsálják 1 órát és alig a felszínt koptatja .mint írtam, hatalmas ,mint egy ősdínó csontja .ki van szárítva,így nem törik,nincs benne nedvesség, füstölt,így nem büdös, pedig benne van a velő is ,és egy 40-50 kg-os nagytestű kutyának kb 3-4 hónap ! mire elfogyasztja:) persze nem olcsó,nem is arra van ,hogy 10 perc alatt befalják.

2012. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tudom milyen :)

1x anyósom is vett a kutyámnak :)

Őt speciel nem is érdekelte, próbálta megkezdeni, de egészen addig érdekelte, amíg a füstölt részt le nem nyalogatta róla. Próbálta ő megkezdeni, tényleg nem könnyű, mert nem ment neki :)

Mi nyáron, amikor nyaralni voltunk (magánszállás, nyaralóban), vittünk magunkkal 2 db marhalábszár csontot, még a 4. nap is volt belőle :)

2012. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oké. Szóval jó dolog. talán találkoztam már ilyennel. az amelyiket mikor elkezdi rágni kifehéredik és úgy néz kis mint amit kihánytak és újra megettek és újra kihánytak. :) ettől függetlenül jó lehet, meg miért is ne. kap majd belőle. köszi szépen!
2012. nov. 21. 10:53
 16/17 anonim ***** válasza:

amivel te találkoztál az a műcsont:) ami nem csont ,hanem szárított marha háj-irha,és bőr összesodorva:)

amiről én írok ,az egy bazi nagy csont:)de elsősorban inkább a fogak tisztítására,és a kutyák elfoglalására jó:)

2012. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaja, és ezzel a műcsonttal nekünk rossz tapasztalatunk van. Tavaly én is vettem neki néha-néha. Anyós meglátogatta Joeyt és odaadta neki, majd elment és nem vette el tőle. Mire hazaértem a munkából, egy öklömnyi darab volt feltapadva a szájpadlására!
2012. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!