Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese kiskutya szem...

Bolognese kiskutya szem körüli tisztitására mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kicsit barna a szeme.Azt szeretném ha lehet,hogy fehér legyen.Nincs erre valami tisztitó v vitamin?Vagy így jó? :/

2012. nov. 19. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kiskutyának rendszeresen tisztitani kell a szeme környékét. Erre megfelelő a gyógyszertárban kapható bórviz.
2012. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

válts tápot,lehetőleg jó minőségűre!!


nekünk a táp váltás segített, hófehér a kutyám szőre a szeménél!! minden bichonos gazdi kérdezi,hogy csinálom?? mert hogy ők hiába tisztítják naponta többször barna marad :D a bórvizes lemosásos cucc vmennyire lekoptatta,de nem szüntette meg teljesen a barnaságot..


igazából úgy vettem észre ,hogy a táp váltás segített,hogy a boltban elfogyott a megszokott táp így másikat vettem jobb minőségűt kb 1,5-2 hónapig azzal etettem, és észre vettem,hogy a kutyámnak nem annyira barna a szeménél a szőr a csipát eleve 2-3 naponta kiszedem és sima vízzel megtísztittam,de csak kopott a barnaság végül a 1,5 hónap alatt teljesen lekopott..aztán vissza álltam a régi tápra és szépen lassan újra be barnult a szőr a szeménél..így ahogy elfogyott vissza álltam arra tápra és azóta nincs gond a szem környék barnaságával szép fehér az egész kutya!! :)

2012. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én most váltottam drágább tápra,de akkor nem veszek újra régit.Még csak 1 hete eszi ugyhogy várok 1-2 hónapot.A bórvízzel én is szoktam,de igaz,hogy attól "csak" világosabb lesz,nem fehér. :/
2012. nov. 19. 19:27
 4/5 juca0105 ***** válasza:
Mi vizes vattapamaccsal szoktuk kitisztitani kb. 3 naponta szemét. Nem mondom, hogy ezzel teljesen elmúlik, de minket nem nagyon zavar,hogy egy picit barna a szeménél. :)
2012. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekünk is barna a szeménél az állatorvos azt mondta hogy ez a fajtának ez a hátránya erre van könnycsatorna műtét és ha az sem válik be akkor genetika

kisállat kereskedésben van rá ilyen spray vagy kenőcs de nálunk nem sokat használt

2013. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!