Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a havanese...

Mi a véleményetek a havanese kutyusokról, és a bolognese-ekről?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igazi családi kedvencek,szeretnek a gazdi mellett lenni, nagyon barátságosak és játékosak..


van egy havanese-m külsőre nekem ez a a fajta jobban tetszett, meg több színváltozata van,míg a bologneseből csak fehér van..


amúgy a két fajtának szinte ugyan az a jelleme..

társasági kutyának tenyésztették ki őket..

2012. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem szeretem őket annyi van belöllük mint a szemét
2012. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Újabb 2 divatkutya. Congrat. Ennyi a véleményem :D
2012. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Kedves előbbi két hozzászóló (?)

A havanese és a bolognese tulajdonságával, küllemével, könnyel kezelhetőségével kiválóan alkalmas arra, hogy az egyik legjobb kutyafajta legyen egy átlagos életet élő ember mellett.

Minden kutyás megtalálhatja az életviteléhez legjobban megfelelő kutyafajtát.


A környékünkön is van belőle pár, egytől-egyig aranyos, kedves, szeretereméltó kis állatok. (már szinte hallom, ahogy mondjátok: bezzeg akit ti ismertek egy kis idegbajos egyed....hehe minden nevelés kérdése, és bizony bármelyik kutyánál előfordul:)


Mi a bánatért nem mindegy nektek, hogy mennyi szaladgál belőle az utcán?


Kedves Kérdező!

Nézz utána alaposan, hogy jó helyről legyen a kutyus. Tanítsd, neveld folyamatosan és bizony sok örömöd lesz benne!

Egy yorki tulajdonos:)

2012. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Nekem havanesem van :) Szerintem ideális lakás kutya, és pl felénk nincs is sok belőle. De ez szerintem nem is lényeges.


Én imádom a kutyusomat!!!!!


Nagyon okos, könnyen tanítható, de érzékeny lelkű, nem szabad szigorúan büntetni, apró korrekció is bőven elég neki, nagyon jó kutya! Imádja az embereket. Az ugatásról következetesen tiltani kell, mert iszonyat éles, idegesítő hangja van, nem jó ha rászokik, h sokat használja, de mivel jelző kutyának is használták, így könnyen rászokik :)


Szerintem egy tündér. Teljesen oda vagyok érte, pedig nem is ilyen kutyust szerettem volna, de úgy voltam vele, h kutyát nem kinézet alapján választunk!


Nem hullik a szőre, nem eszik sokat. Elég gazdaságos így a tartása :) Persze beteg ő is lehet, plusz 3 havonta kozmetika kell neki.

2012. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!