Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani nagy szemű...

Tudnátok ajánlani nagy szemű tápot?

Figyelt kérdés
közepes testű kutyámnak jelenleg Brit Care Hypoallergén tápot adok, nagyon jó, de túl kicsik a szemek, a kutya nem rág...valami nagyobb szemű tápot keresnék minél kevesebb allergizáló összetevővel (csirke, búza, kukorica, szója)
2012. nov. 21. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az nem baj ha szemüveges?


Bocsi.... [link]

2012. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tapasztalat alapján Dog Chow.

Középkategóriás táp, nagy szemekkel ezért nem is volt jó nekünk odaadtam anno menhelynek.

ilyen volt:


[link]

2012. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vizslámnak most rendeltem Brit prémium XL seniort, de adultja is van. Ennél nagyobb szemű szerintem nincs. Kb 2x2 cm. Nagyon habzsolós vizslám van , ezért váltottam. Annyi, hogy kevesebb kell belőle, mint az eddig adott tápokból (mivel 45 kg-tól van az adagolás megadva.) Nagyon jól rág, csak megy a hasa, mert hirtelen váltottan ,nem fokozatosan ( későn küldte a webáruház és elfogyott az előző táp.)
2012. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!