Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlenül fejbe rúgtam a...

Véletlenül fejbe rúgtam a kutyámat labdázás közben! Volt nektek is ilyen, menjek orvoshoz vele, vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Annyira hevesen játszott, hogy amikor rúgtam a labdába belerohant a lábamba. Azon kívül, hogy sokkal többet liheg, és ásítozik mint szokott, mást nem látok rajta. Ő egy amerikai bulldog lányka.


Nektek volt ilyen? Vigyem gyorsan orvoshoz, vagy várjak egy kicsit, hogy van-e komolyabb baja? Megnéztem, fogai megvannak, nem vérzett sehol.


2012. nov. 22. 16:41
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem fontos orvoshoz vinni ha nem látsz rajta komoly bajt. Várj vele még egy hetet és ha addigra észre veszel rajta valamit akkor inkább vidd el. De egy egészséges bulldognak nemhiszem h ennyitől baja lenne
2012. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nagyot rúgtam, nekem a lábfejem belilult. Tény, hogy egy szívós állat, de azért neki is érzékeny a feje.
2012. nov. 22. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj az alábbi tünetekre:


1. bevérzett a kutya szeme

2. nem iszik, nem eszik a megszokott módon

3. egyensúlyvesztése van - főleg lépcsőn járáskor

4. Orrváladéka véres


Ha a fenti tünetek valamelyikét tapasztalod, akkor vidd el valamelyik kollégámhoz, de kicsi a valószinűsége.

2012. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nálam egyszer télen a kutya a terasz ajtonak rohant mert nem vette észre h zárva van.a nagy csattanást leszámítva kutya baja
2012. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nálunk olyan volt h a kutya kergette a macskát, apu nem vette észre és kinyitotta a kocsiajtót a kutya pedig erőből belerohant. Csak egy kis tacskóról van szó, és semmi baja nem lett. Elég kicsi az esély arra h bármi baja lenne a kutyusodnak. :-)
2012. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem max fáj kicsit a feje. Am ez csak vicc: és azóta bulldog a kutyád?
2012. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!