Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám 7 hónapos még nem...

Kutyám 7 hónapos még nem utazott buszon bepisilhet véletlenül? 10 perces utazásról lenne szó

Figyelt kérdés
Vagy előfordulhat, hogy nyüszögni vagy ugatni próbálna?
2012. okt. 26. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mikor először utaztam a kutyámmal 180 km-re vonaton zalaegerszegig..hát pisilni nem pisil mert boxba volt és ugye kutya általában nem piszkít a helyére meg ha bele is pisilt volna nem lett volna gond...

de jajj végigvisította az egész utat:)) Ugatott,sírt egész úton,kallerok mellettünk lévő üléseken ültek de nagyon rendesek voltak mintha "észre se vették volna".

Tehát mindenképp boxba vidd szerintem ne ölbe,és sírás sajnos előfordulhat. De ti csak 10 percet utaztok,az semmi bárki kibírja a hangot addig.

2012. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja igen ő akkor volt 4 hónapos azt kihagytam.
2012. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát őt már nehéz lenne boxba vinni 22 kg:)Félek nehogy pipi kaki legyen:((
2012. okt. 26. 20:42
 4/11 Hovarju ***** válasza:

Bármi előfordulhat.

Én már több kölyök kutyával utaztam, de sosem volt a nyüszögésnél nagyobb baj. A mostanival 5 hónapos kora óta rendszeresen buszoztam kb.fél órát. Sosem pisilt a buszon, és semmilyen járművön.

Volt, amikor kicsit nyüszögött, de hamar abbahagyta.

3 hónapos korában pedig kb.2 órát utaztam vele a héven egy huzamban, és nem volt baj. (igaz a hosszú útra vittem jutalomfalatot, rágócsontot és egy madzagos labdát, hogy ne unatkozzon.)


Persze olyan is volt, hogy ugatott, főleg a sötétben felszálló hajléktalanra.

2012. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
előtte tegyetek egy hosszabb sétát hogy pisiljen.. az én kutyám nem pisilt be egyszer se a buszon, viszont a szájkosár+busz kombotól már hányt (egyszer még a buszon- egyszer meg már épphogy leszáltunk) onnan veszem hogy a szákosártól hányt, mert ha felszállunk és lehuzom a pofájáról, akkor semmi baja (szaglászik, ásitozik, meg néha ha már unja akkor szállna le és nyüsszög egyet kettőt- kb 20 perces buszozás szokott lenni)
2012. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Picit gyakorolj vele előbb. Csak 1-1 aztán 2-2 megállót naponta. Persze ha holnap mész akkor már mind1.
2012. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Kocsival vittük már 3 hónaposan de akkor is ugatott nyüszögött ide oda ugrált más nem volt.Remélem nem lesz gond:)
2012. okt. 26. 20:51
 8/11 anonim válasza:
mi is mentünk kutyával buszon(1 éves bichon havanase),ő csendben volt.nem pisilt,nem sírt...szerintem elrázta a busz :)
2012. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valaki már írta, hogy hogyan tudná bkv-hoz szoktatni a kutyáját, nem tudom merre laksz, pesten, vagy nem? Mert ha igen, akkor keress egy buszvégállomást, szállj fel vele, menj végig a buszon meg le, hogy szokja a környezetet, utána szerintem már nem lehet nagy baj:)
2012. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És napi jegyet is elfogadják a kutyának vagy csak a jegyet?
2012. okt. 26. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!