Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik "pitbullosabb" egy...

Melyik "pitbullosabb" egy rednose vagy egy brindle?

Figyelt kérdés
Ugye nem túl staffis a brindle? van egy ilyenem. miért szeretne mindenki mégis inkább red nosit? Jobb valóban?
2012. nov. 22. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.


Először is az emberek nagy része meg se tudja különböztetni a pitbult a legtöbb kutyától. (minden ami 20 és 50kiló közé esik és rövidszőrü az csak pit lehet.. persze ez költői túlzás de így van kb.)

Szóval nem kell lenézni a piteket hihetetlenül inteligensek és aranyosak tudnak lenni nem mellesleg szépek is szerintem mert ugye a szépség relatív..

2012. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó válaszokat. Am. nem értek sok embert aki azt mondja:" Tenyészthessék, tarthassák a pitbullokat, jó kutya, nem agressziv." De amikor valakinek van pitje akkor rögtön: "Szaporító, felvágós majom nyikhaj, állatkínzó, h... gyerek stb"


Ki érti ezt? márpedig televan ez az oldal ilyenekkel!

2012. nov. 23. 19:15
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörűek, és mindegy, hogy pit vagy staff, mert a kettő sajnálom, de ugyanaz....
2012. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor nézz utána kedves utolsó, mert sajnálom nem ugyanaz :D

Ez egy pit: [link]

Ez egy amstaff: [link]

2012. nov. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! tudom, hogy hasonló fajta, de nem ugyanaz, ezt értem másfél éve készülök a pitemre.
2012. nov. 24. 17:56
 17/19 A kérdező kommentje:
...van már...
2012. nov. 24. 17:56
 18/19 anonim ***** válasza:
És akkor a staffbull meg egyí 3. fajta???
2012. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen, és a staffbull elég sokban különbözik a másik kettőtől. Úgy tudom ezekből lett kitenyésztve a pit, és a staff.

[link]

2012. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!