Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik "pitbullosabb" egy...

Melyik "pitbullosabb" egy rednose vagy egy brindle?

Figyelt kérdés
Ugye nem túl staffis a brindle? van egy ilyenem. miért szeretne mindenki mégis inkább red nosit? Jobb valóban?
2012. nov. 22. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Miben lenne jobb a rednose ? Leginkább küllemben van eltérés..

Egyébként mivan akkor ha túl stafis? Akkor már nem is menő, mert már van 4amstaf a telepen? Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket..

2012. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 compactegon ***** válasza:
teljesen véletlenszerű, hogy milyen színe lesz a kutyának. ugyanannyi eséllyel lehet staff és pit is. egyébként mi az, hogy "jobb"? hogy lehetne egyik kutya jobba másiknál? :D
2012. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
És ha úgy néz ki mint, egy staff? Amúgy a rednose pitbullosabb, mert csak a pit lehet rednose, az amstaff nem, ott hibának számít a világos színű orr. Amúgy meg a laikusoknak mindegyik pitbull. Nekem egy világos seal (majdnem csoki barna)Tk-ves amstaffom van, és eddig csak azt kérdezték, hogy pit-e. Én meg kikérem magamnak. Jellemre meg semmi különbség a 2 kutya között mármint a brindle, meg a rednose között. Mintha ugyanabból a márkájú autóból hasonlítanád össze a kéket meg a pirosat. Egyik sem jobb a másiknál a színe miatt, de ha így gondolod akkor semmilyen állat nem való neked.
2012. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kettes, ezen nagyon jót röhögtem!!!

"szerkessz photoshoppal magad mellé egy tigrist, és rakd fel fészbúkra"


Jóóóóóó :D


Egyébként tényleg, miért kell pitbull? Meg amstaff? Bánni tudsz vele? Vagy te is olyan vagy, mint itt nálunk, hogy a 17 éves 50 kilós gyerek repül a kutya után, de azért szöges fojtót rak rá, csak hogy igazán kemény legyen?

2012. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak hobbi kutyának kell. Van is! csak a véleményt kérdeztem. Egyébként sem akarok vele kemény srác lenn mert NŐ vagyok!
2012. nov. 23. 13:30
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem telepen lakom. Az amstaff divatkutya lett és én valamivel picit különlegesebb kutyát szerettem volna. Félreértés ne legyen szeretem a staffokat is csak mégis más a két fajta hiába hasonlóak.
2012. nov. 23. 13:34
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem divatkutyát akartál miért nem vettél mondjuk egy erdélyi kopót? Magyar kutyafajta és a kihalás szélén áll. Abszolút nem divat eb.

Mellesleg a pitbull is nagy divat.

2012. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

micsoda válaszok :DDD

érdekes, pit tartóktól jóval gyakrabban hallom az aggályt, hogy "nem hasonlít szaros staffira, ugye?" így, szó szerint.

nekem van mindkettő, pit, és staffi is. de nem rednose, vagy brindle, vagy csíkos, vagy súlyhúzó bajnok, hanem agyongyötört, harcoltatott, vakká vert mentettek.

hát, feszíteni nem lehet velük, mégis büszkébb vagyok rájuk, mint ilyen felfogással te lehetsz a sajátodra. pláne ha ronda színe van! haha

2012. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nőnek legyen hozzáillő kutyája amivel harmonizál lehet ez akármi más csak ne ilyen bull.

Szerintem ez a fajta inkább viszolygást vált ki mint "tiszteletet", látok néha egy malamutot aki megy a gazdi mellett és viselkedik, na arra azt mondom hogy "ezz igen, ezz szép".

2012. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már megvan a pitbullom. Nem szeretem az összes többi kutyafajtát! se a magyarfajtát, se a malamutot, se a goldent, se a labradort se semmilyen "jajj de cuki" kutyát!
2012. nov. 23. 16:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!