Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutya kéne nekem ami...

Olyan kutya kéne nekem ami nem kapar. Milyen fajtákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 21:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Plüsskutya
2012. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
plüsskutya...láb nélkül...
2012. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Mert neki harci kutya kell hogy kompenzáljon, ennyi.

Mindenki kutya kapar.

2012. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

A kulcs tényleg a lemozgatás!

Gondolj bele, amikor sulis voltál, beteg lettél és egy hétig feküdnöd kellett, milyen rossz volt... Mert egész héten csak feküdtél. Na pont így érez a kutya! Akkor fog kaparni, futkosni, idegeskedni, ha egész nap a lakásban kell üljön. A stafford meg a németjuhász is (ha jó idegrendszerű, rendes tenyésztőtől vett!!!), jól fog viselkedni, ha van minden nap ideje futni, ha vannak kihívásai, feladatokat adsz neki! Szóval mind testileg, mind szellemileg foglalkoztatni kell, és minden rendben lesz.


Persze vannak olyan fajták, akik inkább hajlamosak kaparni, kopók, vadászkutyák. Ezeket nem praktikus választani, ezeken kívül bármit.

2012. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, a te szádból az intelligencia új kifejezés lehet a számodra. Olvass már utána úgy önmagában a kutyafajtáknak, és aztán meg a nevelésnek...Melyik fajtánál látod azt, hogy hát igen, ez ás, mint állat, a másiknál meg, hogy ennek a fajtának egyik egyede sem ásott....és akkor ki a sötét? Ja, nekem golden retrieverem van, soha nem ásott, egy milliméteres lyuk nincs a kertben miatta..ellenben a szomszéd staffordshire terrierje bunkereket ásott a hátsó kertben. És akkor elárulok egy titkot:én sétáltatom a kutyámat naponta, a staffi meg láncon van.....
2012. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
22:07-es a legtutibb :D XD XD XD XD
2012. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
Ismerősöm staffokat tenyészt, és van egy bullja is, ha te azt tudnád, milyen mikor éreznek valami szagot, és felássák a fél udvart, vadásznak de rendesen. Nekem tőle van kutyám. Nem ás itthon mert lakásban van, de ha sétálni viszem a rétre akkor nincs megállás, minden vakondtúrást kikapar. Sokat kell vinni sétálni, és sokat foglalkozol vele, akkor a golden sem ássa fel a kertet. De ha csak a kertbe szánod a kutyát "dísznek" mert jól mutat, akkor tök jó szobrokat lehet venni már, és tuti nem ássa fel a kertet.
2012. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%
Nekem német juhász-kau keverékem van. Napi 3 órát töltünk aktív sétával, majd utána még a kertben egy kis játékos agytorna. Ennek ellenére imád ásni, igaz csak a háza körül.
2012. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Szilvi & Argos ***** válasza:
73%
Ha egy kicsit is szereted a kutyákat, akkor NE TARTS KUTYÁT!!!
2012. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

staffordshire terrier, bullterrier?? te teljesen zizi vagy? ha van olyan kutya jelleg, hogy extrém ásás imádata, az a terrier vérrel jár.

szóval maradj tényleg a plüss kutyánál. nem muszáj láb nélkül. de csak ha megneveled! :D

2012. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!