Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutya kéne nekem ami...

Olyan kutya kéne nekem ami nem kapar. Milyen fajtákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 21:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tessék, ez a szerencsétlen tuti nem kapar....

[link]


Nem viccnek szántam ezt, nagyon sajnálom őt. Viszont neked még plüsskutyát SEM adnék! Ha valaki annyira buta, hogy azt hiszi az ásás az fajtára osztható, annak nagyon nem kell még kutya. Minden kutya kapar/ás. Pláne a terrierek és kopók. De egy német juhász is, egy uszkár is, stb. Ha megfelelően lemozgatod,lefárasztod, akkor nem fog kaparni.

2012. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azt azért nem lehet mondani, hogy minden kutya egyformán ás. Igen, minden fajtából akad, aki így vezeti le a feszültséget, de azért van pár tipikus fajta, ami valószínűbb, hogy ásni fog. Mivel a fazon úgyis el fog hozni valamilyen kutyát (biztos vagyok benne...), legalább próbáljuk útbaigazítani, milyet NE válasszon... Ahogy fentebb is mondtam, vadászkutyákat ismerek akik kaparnak (vizsla), kopót aki minden nap az egész kertet felásta úgy ahogy van (erdélyi kopó), terrierek, mert ők is pici állatok után mentek vadászatkor, hirtelen ennyi.

Őket NE válaszd, ezen kívül pedig minél intelligensebbet, aki lehet, hogy a nem szakszerű nevelésből is ért (értem én ezt arra, hogy ha a kérdező nem tud minden jó tettekor jutalomfalatot adni, hát anélkül is megérti, ha jót csinál, és ehhez hasonlók).

2012. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,fogalmad sincs a kutyákról,ez tuti:)

de sebaj ,majd felhomályosítunk:),a lakásban tartott kutyák nem igazán kaparnak ,főként nem a 3-dik emeleten. ellenben nevelés nélkül: ugat-morog-és mindenféle visszatetsző dolgot tesz .amihez képest a kaparás ,szinte fel sem tűnne.

viszont ,ha kiengeded a kutyát a kertbe-udvarra akkor bizony ,valószínűleg kaparni fog ,főként ha unatkozik,ha egyedül van,stb,hiába zárod betonalapú kennelbe, onnan is ki kell néha engedned,és jön az ásás-KAPARÁS . mert a kutya ilyen:) persze meg is lehetne nevelni,de ehhez érteni kéne kicsit a kutyához ,tehát, neked ez nem menne!

szóval marad a láb nélküli plüss kutya ,esetleg macska,vagy aranyhal( állítólag az aranyhalak NEM ÁSNAK!)

sőt,nem tudom igaz-e de ,állítólag a méhek sem kaparnak:)

2012. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
de kocsogok vagytok... nemhogy mondanátok, hogy ne szenvedjek kutyával hanem még le is dongoltok a földig
2012. nov. 29. 19:11
 25/25 anonim ***** válasza:
Mondtuk, hogy nincs olyan kutya, amelyik ne ásna. Egy terrier kiássa neked az atyaúristent is a föld alól. Még a leglustább kutya is nekiáll kertet ásni, ha nincs kellőképp lemozgatva. Tehát a titok: Sétáltasd, tanítsd a kutyád. De van az a mondás" Vagy kutya, vagy kert..."
2012. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!