Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan dolgozzam fel hogy...

Hogyan dolgozzam fel hogy elvitték a kiskutyákat?

Figyelt kérdés
Voltak a kutyámnak kölykei, és tegnapelőtt elvitték az utolsót is. Azóta nem találom a helyem, nagyon hiányoznak:( Mit tudok tenni? Nem tudom az lenne-e jobb ha lenne majd még a kutyámnak kölyke, mert olyan szép élmény volt, vagy ha inkább nem, mert csak megint ezt élném át. Mit javasoltok? Ti hogy éltétek meg mikor elvitték a kutyátok kölykeit?
2009. aug. 16. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Én sehogy. A kutya csak egy állat! Miért kell ekkora ügyet csinálni belőle? Mért baj ha elvitték?
2009. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg is értelek meg nem is. Szerintem gondolj arra, hogy szerető gazdikhoz kerültek és így a legjobb nekik és a te kutyádnak is mert te meg vele tudsz törődni. Nem gondolom, hogy kellene még egyszer szaporítani őket, főleg ha így megvisel a kiskutyák elvitele. 28/F
2009. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Örültem, hogy lettek gazdáik. Amúgyis mindegyik városon belül maradt. Egyébként törzskönyves a kutyád? Mert ha nem akkor nem kéne újab kiskutyákat gyártani, mert így is rengeteg van már... A kutyának meg nem olyan nagy buli agyba főbe szülni... :( Ha törzskönyves, és nem szaporítasz akkor bocsi...
2009. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Törzskönyves igen, tenyészszemle stb minden megvan. És nem maradt mindegyik itt, mert volt amelyiket egy olasz család vitte és, és vittek egyet Szlovákiába is. Egy maradt ebben a városban ahol én lakom, a többi pedig más városokban az országon belül. Nagyon hiányoznak, 10 hétig itt voltak velem:(

Az elsőnek, a kutya "csak" egy állat (nekem nem csak ennyi), de te meg egy nagy érzékelten b*rom vagy.

2009. aug. 16. 19:09
 5/18 anonim ***** válasza:
7%
Menj el egy feldolgozóba.
2009. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha tartod velük a kapcsolatot akkor majd jobb lesz, én is mindig kapok képeket, pedig itt laknak a városban.
2009. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Gondolj arra, hogy jó helyük van és neked ott maradt a kutyád.
2009. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen fogok képeket kapni (legalábbis megkértem őket hogy küldjenek). Ha tehetem majd meg is látogatom azokat akik az országban maradtak. Csak tényleg nagyon hiányzik a 6 kis lurkó:(
2009. aug. 16. 19:16
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, mert bár nekem nem kutyám vannak én is többnek tartom az állatomat annál, hogy ő csak egy ,,állat".Kérd meg őket, hogy küldjenek képeket néha néha a kutyusokról és csak arra gondolj, hogy szerető gazdikhoz kerültek és jó helyük van.
2009. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, igyekszem erre gondolni:) Tényleg jó helyre kerültek, ez látszott a gazdikon. Meg hát elég különleges, drága kutyafajtáról van szó, úgyhogy talán aki ennyi pénzt rászán a kutyusokra, az tényleg nagyon jó gazdija lesz.
2009. aug. 16. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!