Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka vagy kan kutya a jobb?

Szuka vagy kan kutya a jobb?

Figyelt kérdés
Kinti benti kutyusnak szeretném, közepes testű kutyát. Van már egy idősödő csöpp kis szukánk. Milyen nemű kutya jobb mellé? A kan a lakásban is jelöl? Bár a kis szukánk is szokott. Szukánál a vérzés lenne gond, mert gondolom egy akkora kutyánál ez látványosabb.

2012. nov. 23. 00:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
# 3 a "felelős" állattartás "mintapéldája"... :( Inkább meg se szólaltál volna!
2012. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szuka mellé kan a jobb.

Az, hogy a kan vagy a szuka bújósabb-e, az szerintem nem az ivarától függ! Nekem szuka kutyám van, és ráadásul még kölyök, de Ti még nem láttatok ilyen kutyát, aki kerüli mindenki simogatását, csak a családét nem. Egyáltalán nem bújós! És szuka. Szoval, ez egyedfüggő!!!

2012. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Én szukapárti vagyok. 3 nagytestű szuka kutyám volt (most van a harmadik). Könnyebb őket nevelni, nem olyan csökönyösek, makacsak. Nem abból áll a séta, hogy minden fát, autót, bokrot le kell hugyozni.

Olyan kan kutyával még nem találkoztam, akire azt mondtam volna, hogy igen, őt elfogadnám.

2012. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok, ide is leírom, a szuka kapott fogamzásgátlót, így történt a koitusz, szóval nem lesznek felelőtlenül kiskutyák. Egyeseknek nincs humorérzéke!


Egyébként már én is hallottam, hogy 2 lehetőség van: Az idős kutya vagy elfogadja és megszereti a fiatalt, vagy pedig "depressziós" lesz, hogy őt lecserélték.

2012. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13-as Nekem is szukám van, és sétánál szinte minden fát, bokrot, követ megjelöl. Az ismerősöm kan kutyája nem jelöl annyit séta közben, mint az én szuka kutyám.
2012. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én is szukapárti vagyok, az enyém is jelölget sétánál, de a kertbe nem, volt kan kutyám is, a kert minden pontjában érezni lehetett az átható vizelet szagot.
2012. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szukához járnak a hívatlan "udvarlók", akik tönkreteszik a kerítést, acsarkodnak egymással.
2012. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

3-as beadtad neki az emberi fogamzás gátlót, beraktad nekik a Red rose is blue-t, hangulatvilágítást csináltál meg villás vacsora, aztán had szóljon?:D

Naneee :D

2012. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!