Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya bevan oltva...

Ha egy kutya bevan oltva macska pestis ellen, akkor mar nem kaphatja el?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy "macska pestis"?
2012. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a macska parvó, jó tudom?

Úgy tudom a két vírus más.

2012. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs beoltva ellene, akkor sem kaphatja el, merthogy az egy macskabetegség. A parvoval elég szoros rokonságban állnak, de legjobb tudomásom szerint nem kapják el egymásét.
2012. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerbiai vagyok,de nallunk igy mondjak..Az allat orvos is igy mondja
2012. nov. 23. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel nekem is van kutyám is és macskám is, ezért már több orvost is megkérdeztem, hogy elkaphatnak-e egymástól bármit? És mondta, hogy az ilyeneket mint a kutyánál parvó, vagy a macskanátha nem kaphatják el egymástól, még akkor sem, ha nagyon beteg az egyikük. Nálunk az összes kötelező és ajánlott oltás megvan, a cipőt mindig elrakjuk ha hazaérünk, nehogy bevigyünk valamit a lakásba. A kuty lábát minden séta után lemosom, mert a macska egy kis gyógyegér aki mindent elkap. Rendszeres takarítás. Eddig nem volt gondunk, ezekre figyelj oda.


De például ha te beteg vagy, tőled sem fogja elkapni egyik állat sem. Vagy fordítva.

2012. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*mondták
2012. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kutya-macska oda-vissza egymástól max. a veszettséget és egy-két fajta bélférget kaphat el, mást nem nagyon.
2012. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hunore válasza:
Üdv! Énis szerbiaia vagyok úgyhogy tudom miről van szó. Ha nincs beoltva akkor nagyon könnyedén elkaphatja főleg ha fajtiszta kutyusról van szó( tapasztalat). Ha pedig bevan oltva akkor nyugodt lehetsz e téren....
2013. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!