Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne kideríteni egy...

Hogy lehetne kideríteni egy kutyaviadal pontos helyszínét?

Figyelt kérdés
Fél éve kb. odajött hozzám két faszi, hogy nem akarom-e viadaloztatni a kutyám, mert van pár ismerőse és pár utcával arrébb lenne a helyszín, akkor nem mentem bele és most sem mennék bele, mert tipikus összekakálom magam a sötétben tőlük alakok, de valahogy szeretném kideríteni, hogy valóban van-e ott valami, egyenlőre minden hatóság nélkül, hiszen lehet ez csak egy fikció.. azóta nem láttam a csávókat, viszont a környékről eltűnt 2 staff és került helyettük másik ide. Hogy deríthetném ki, hogy valós-e a saját és a kutyám sérülése nélkül?
2012. nov. 23. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a kutya viadalok nagyobb társasággal és kutyazajjal jár. általában esténként csinálják, hiszen akkor kisebb a lebukás veszélye illetve könnyebb a menekülés. a többség autóval érkezik, de a kutyákat is oda kell szállítani... ha tényleg nagyon érdekel esetleg kérdezz körbe embereket. az ilyen események elhagyatott épületben erdőben vagy kertesházban játszódnak, de olyanban ahova általában az udvarra se lehet az utcáról belátni
2012. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ne akarj viadaloztatni(olvastam hogy nem akarsz)szerintem még meg sse forduljon a fejedbe de a legtöbb elhagyatott helyeken van este nem látsz belőle semmit mert elhagyatoott rozoga helyeken van és a kutyákat úgy viszik ki hogy nem is látsz belőle semmit tehát nagyon nagy a szervezettség és egy helyre nem nagyon mennek vissza max 1 év múlva talán akkor sem merrt kifigyelhetik stb őket!!!nehéz ám!!nem akarok kérdezősködni de miért kérdeztted és miért akarod tudni???????????ugye nem akartál te viadalt csinálni???????
2012. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt minden napos az ordibálás és az érdekesebbnél érdekesebb hangok, ehhez már hozzászoktam sajnos, és már nem törődöm vele:( Majd jobban figyelek akkor.
2012. nov. 23. 19:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért akarom tudni, mert akkor szólok a rendőrségnek és pár állatvédő szervezetnek, ha megvan a helyszín stb. Tudom, hogy szervezettek. Nem akarom viadaloztatni!! Nekem sokkal többet ér a kutyám épsége a pénznél!
2012. nov. 23. 19:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyomozz a saját kontódra, mert ha észrevesznek, akkor szépen elmetélik a torkodat és elásnak a pics@ba.

Szerinted miért van, h ha viadalosokat fülelnek le, akkor a TEK megy a helyszínre?

2012. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kis kockázattal jár...
2012. nov. 23. 19:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nemes dolog, hogy erre vállalkozol. Tényleg kérdezz meg ilyen macsó szerű embereket, meg úgy mást is, valaki biztos tud vlakit! És ha tudod a helyszínt, stb hívd a rendőrséget, meg a TEK-et
2012. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
általában az ilyen viadalok összekapcsolódnak a drogkereskedelemmel és az illegális fegyverkereskedelemmel... (legalábbis a Hustoni állatrendőrségben így volt)
2012. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az egész utca drogos nagyjából vannak balhék, nemrég gyilkosság, esténként utálok kutyát sétáltatni, legtöbb esetben megvárom a páromat.
2012. nov. 23. 20:24
 10/14 anonim ***** válasza:
ha odamentek hozzád az utcán, akkor nem a nagy tételben utazó, igazi "nagy hal" game pitesek, hanem sufnifighterek. a nagy halak jellemzően nem csak game-ben utaznak, hanem más finomságokban is, hozzájuk valóban a TEK kell. az ilyen sufnifighterek viszont maximum családverős vagy teszkóból lopós priuszuk van, ellenben ők is csúnyán el tudnak verni, ha kiderül, hogy te riasztottad a yardokat. esetleg valami anoním bejelentő vonalon hívd fel a rendőrséget, de valószínűleg így se - úgy se tudnak tenni semmit. a game-es nagy halakat sem a kutyaviadal miatt szokták levadászni a terrorelhárítással, hanem az egyéb ügyeik miatt (lásd Capone-t).
2012. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!