Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy közepes - nagy...

Szeretnék egy közepes - nagy tesű kutyát, de a fajtát még nem tudom mi legyen. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyna kutyát szeretnék akinek lehetőleg viszonylag nagyobb szőre van. Szeret játszani, aktív, mindig pörgős, inteligens, jól tanitható, ugyanakkor meg tud majd védeni, ha valaki/valami fenyeget. Lehet rövidszőrű is, de hosszabbnak jobban örülnék. igazábol a lényeg annyi, hogy ne szobacirkáló legyen, aktív , és nagyon inteligens legyen. Milyen fajtát ajánlotok?
2012. nov. 24. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Menhely. Ott elmondod az igényeidet, és majd bemutatnak neked pár kutyát. :)
2012. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

első!

Nem szeretem a macskákat. ÉS honnét veszed hogy van kutyám??? kérdeztem valamit...ha válaszolsz, légyszives arra válaszoljál. Más NEM ÉRDEKEL.

2012. nov. 24. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menhelyit válassz. Ott van mindenféle, válogathatsz, és közben megmentesz egy árva kutyulit. Ott tájékoztatni tudnak, melyik kutya ilyen, ami neked kell.
2012. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

német juhász, illetve valamilyen nj keverék.

menhelyen vagy fajtamentőknél biztos találsz megfelelőt

2012. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a németjuci ugrott be.

Ha jól tudom, van pár hosszúszőri nj kennel.

[link] (Naplás Gyöngye)

2012. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél macskát
2012. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nj veszélyes, önmagára nézve is, nem ajánlom.


Annál az egyik legnagyobb a csípődiszplázia kialakulásának esélye, a Labradoron és Rottin felül.

2012. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!