Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a kutyamnak...

Lesz valami baja a kutyamnak ha ilyeneket eszik?

Figyelt kérdés

A parom kicsi koratol adja neki, es mindig veszekszek vele. A kutyakajat (jo minosegu tap) mar meg sem eszi, csirke nyak es mell fozve tesztaval vagy rizzsel, csak ezt eszi, ez az amit en adok neki.

De a parom, nyersen nem fozve sargarepat, almat, narancsot, kortet, karfiolt, paradicsom, paprika, kovaszolni valo uborkat imadja (nem kovaszos), mandarin, sokszor veszekszek vele mert szerintem nem jo a kutyanak.


2012. nov. 24. 11:51
 1/10 Csivibaba ***** válasza:
50%

[link]


,,Káposztát, krumplit, babot. borsót, kukoricát ne adjunk a kutyának

Soha ne egyen a kutya nyers sertés húst, mert gyógyíthatatlan betegséget kaphat.

Véletlenül se adjunk csokoládét, desszertet a kutyának. Sok csokoládétól akár el is pusztulhat!,,


Szerintem:

Sárgarépát, almát, paprikát ehet akár nyersen is, én is adok neki. A paradicsom valamiért úgy rémlik, hogy nem tesz jót, de ezt nem tudom pontosan...

A csirkemell, rizs jó, viszont nem ártana valamivel kiegészíteni, mert szerintem ebben azért nincs benne minden, ami kell a kutyának.

2012. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 eszter1003 válasza:
100%
Butaság jó az neki nem lesz tőle semmi baja.
2012. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kaphat nyers húst is a kutya, semmi baja nem lesz tőle. Elvileg azt kéne csak kapjon, meg csontot, mivel ez a természetes tápláléka.
2012. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A természetben sem csak csontot és húst esnek a ragadozok, túl lehet lépni az 5 éves mesekönyv szintről
2012. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csak azt esznek, de a fő táplálékuk az, nem pedig ez a sok táp, ami tele van mű dologgal.
2012. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kaphat nyers húst csak ne sertést! és 1-2napig nem árt lefagyasztani fogyasztás előtt.
2012. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Karfiol kivételével mindegyiket eheti nyersen semmi baja nem lesz. Viszont a kaját jó lenne valami rendesre átállítani, lehet neki főzni, de akkor kapján bele zöldségeket is és ne csak nyak legyen benne.
2012. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy kutya kölyök korától a táphoz van szoktatva, akkor lehet, hogy a nyers hústól emésztési problémái lesznek. A vadon élő állatok kölyök koruk óta nyers húson és bogyókon élnek, így ők ahhoz szoktak.
2012. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kutyának a széklete megmutatja, mi az ami jó neki és mi az, ami nem. Ha a kutyád széklete rendben van ezektől a kajáktól, akkor minden oké, bár a paradicsom úgy tudom nem adható, szerintem a mandarin sem, de alma, répa, paprika mehet. Karfiol nem jó, de körtés kacsás Acana táp már van, úgyhogy a körte is mehet szerintem. Azért azt mondd meg a párodnak, hogy nem minden emberi táplálék jó a kutyának. Arról nem szólva, ha folyton nasizik, akkor tényleg nem fogja enni a tápot. Nehéz harc, nekem az anyósom tömi kölyökkorától a kutyát mindennel, hiába veszekszem vele emiatt. Állandóan fogyóztatni kell a vizslámat, mert mindig lopja neki a falatokat, ha nem látom. Sosem volt még vizslasúlyban, pedig már9 éves.
2012. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tésztát csak főzve szabad adni neki
2017. szept. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!