Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tenyésztő meg dicsérte a...

Egy tenyésztő meg dicsérte a kutyámat (nem TK-s), akkor most örülhetek? :D

Figyelt kérdés

Bichon frise-m van :)

Ma találkoztam egy tenyésztővel(legalábbis Ő mondta,hogy az és kutyákkal foglalkozik,meg ha szaporító lenne akkor csak az elletés lett volna fontos neki,de Ő meg sem kérdezte) megkérdezte,hogy megnézheti-e közelebbről mondom persze,meg fogdosta a kutyám egész testét meg a fejét is meg fogdosta, és azt mondta nagyon szép,jó kiállása van ,szép a szőre , mivel etetem és megkérdezte ,hogy van e törzskönyve mondtam,hogy nincs és meglepődött,mert azt mondta ,hogy ismer tk-s bichon frise-t és az nem ilyen szép mint az enyém,szóval nem akarta elhinni,hogy nem tk-s..

örültem,hogy más is szépnek látja a kutyámat :D mert én is ismerek bichon frise-ket és azok olyan csúnyácskák és fura,hogy tk nélkül szebb mint némely tk-s eb :)


amúgy 1,5 évesen került hozzám(ingyen) ,addig egy családban élt akik nem bántak vele túl jól,szóval NEM szaporítottól van a kutya, bár azt nem tudom,hogy az előző gazdái honnan vették..


2012. nov. 24. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Most ha azt mondjuk, hogy nem örülhetsz, akkor elszomorodsz? Csak dicsekedni akarsz, vagy érdekel is valami? :)
2012. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem akarok dicsekedni,sose dicsekedtem a kutyámmal, én nem vagyok olyan!!!csak nagyon jól esett,hogy azt mondták rá,hogy szép :)


ha linkelek képet akkor tudtok néhány dolgot mondani a kutyámról tényleg szép -e a fajtájához képest???

igazából erre volnék kíváncsi :)

2012. nov. 24. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Képről ezt nehéz megítélni, nem véletlen, hogy a kiállításokon is fogdossák őket, különben elég lenne fotópályázatot hirdetni :)
2012. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól még lehetet szaporító csak megtudta hogy nem tk-s a kutyád és már nem érdekelte....
2012. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, örülj neki, ha neked számít, hogy más mit mond a kutyádra.Nem hiszem, hogy kevésbé szeretnéd, ha az a bizonyos ember nem dícséri meg. Az MKSZ kiállításain lehet nevezni hobbi osztályban. Ahol törzskönyv nélküli fajtákat bírálnak.
2012. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem szeretném kevésbé,hogy ha nem dicsérik meg, mert nekem ő a világon a legtökéletesebb kutya!!

11 éves lesz a lelkem :)

2012. nov. 24. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek jólesik ha dicsérik a kutyáját:) Pláne ha tenyésztő az illető, aki elvileg ért is hozzá:) A jó táplálás, a gondoskodás meghozza a gyümölcsét:)
2012. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen, amikor elhoztam attól a családtól szörnyen nézett ki, a szőre nem volt vmi szép és ugye a bichonoknál előfordul a barnaság a szeménél ,na neki nagyon barna volt ott, elkezdtem jó minőségű táppal etetni, rendszeresen fésültem,tisztítom a szeménél a szőrt és egy nagyon szép kis kutya lett belőle :D
2012. nov. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!