Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kistestű kutyát naponta...

Egy kistestű kutyát naponta hányszor kell levinni? FONTOS

Figyelt kérdés

Helyettesítheti az egyszeri, de hosszú lent lét, a több kevesebbet? Szerintem nem..

Lakáskutyáról van szó



2012. nov. 24. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az előző kutyusomot nagyobb korában már csak napi 2 x vittem le. Nem volt gond kibírta, persze ha úgy alakult, hogy 3,4 séta is belefért nem ellenkezett de sajnos amikor dolgoztam nem volt időm többre levinni. Megszokják egy idő után de persze ez hosszú idő kérdése és ne ez legyen a cél, én csak azért tettem mert nem tudtam máshogy megoldani.
2012. dec. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Én mindenhova viszem magammal a kutyámat! Szóval egész nap szaladgálunk. :) Reggel mindig megyünk legalább 30-45 perces sétára utána haza jövünk én elkészülök jön velem vásárolni stb. utána haza, kicsi pihi. Délután 1 óra séta este pedig lent vagyok vele kb. 20 percet.
2012. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a minimum a napi 4 séta. Mert különben szétmegy a kis veséje :S
2012. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
Inkább a rendszeres napi kettő. Reggel egy rövidebb, délután, estefelé egy kicsit hosszabb.
2012. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

Egy kicsi, lakásban tartott kutyát gond nélkül rá lehet szoktatni, hogy alomba végezze a dolgát (macskaalom), csak nagyobb ládát kell neki szerezni. Délután-este meg jöhet egy nagy séta.


Enyém is kavicsba végzi a dolgát, aztán később úgyis megyünk sétálni és így nem kell tartogatnia egész nap. :)

2013. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Yorkiem van, pelenkára lett szoktatva, ettől függetlenül napi 3x lent van, de amíg munkában vagyok azt az időt (kb 8óra) nem bírja ki pisi nélkúl. Szaga tényleg van és sokszor kell cserélni de ez van:/
2018. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!