Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Együttélő két foxim közül a...

Leving kérdése:

Együttélő két foxim közül a régebbi agresszívan kergeti drótszőrű társát, ha az ellenáll, őrült verekedés a vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az otthoni játék során is hörög, nyakra, fejre, lábra utazik éás ha hagyom, egyre agresszívabb lesz. Nőstény a símasszőrű, a fiú drótszőrű, menhelyi tünemény, kedves, békés kutya.

2012. nov. 24. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt mozgasd le minél jobban mindkettőt, de főleg az agresszort, másrészt meg hát állítsd le, mielőtt eldurvulna a helyzet, harmadrészt keress egy jó ktuyasulit, ahol segítenek részletesen és személyre szabottan megoldani a dolgot, mert amit itt neten tenni tudunk, az sokszor marha kevés, ezek nem távgyógyítható dolgok.
2012. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Amit leírtam, a parkban történt, azt hittem, a fiú már megtanulta, hogy ne viselkedjen zsákmányként a lánynak. De ma kiborult a bili, gondoltam, majd abbahagyják, de nem. Semmi sérülés nem volt, de tőlük zengett a környék. Igen, a nősténynek hatalmas a mozgásigénye, mintha versenyen futna, úgy teper éás hát nincs más célpont, akitől nem fél, csak a másik kutyám. Mással ezt enem csinálta még, hogy nekifutásból ráugrik, csak egy collieval, aki csodálkozva odébblépett csak. Kutyasuli? 6 éves a nőstény kutya, éppen azért tették ki a szűrét 1 éves korában, mert az udvarban a két másik kutyával is ezt csinálta. Mit lehet tenni vele 6 évesen?

Üdv

Éva

2012. nov. 24. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem korfüggő, egy 10 éves kutyának is lehet tanítani. Vidd el kutyasuliba mindkettőt, egykettőre megoldják a gondot! ;)
2012. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!