Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én azt hallottam, hogy be...

Én azt hallottam, hogy be akarják tiltani a Bull Terier kutyát, miért?

Figyelt kérdés
:)

2012. nov. 24. 21:28
1 2
 11/12 Sága válasza:

Én se hallottam még erről,mert hát harci kutya ilyen nincs.

Én azoktól az emberektől vetetném el a "KUTYÁT",akik kutyaviadalokat rendeznek meg vagánykodásból ráuszítgatnak emberekre kutyákat.

2012. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Veina ***** válasza:
Hát mèg nem hallottam ilyenről viszont azután olvastam, hogy most kb 5 ève kapták meg hazánkban, hogy keneleket hozzanak lètre ès tenyèsszèk. Nekünk is van egy 4 hónapos pit szukánk aki termèszetesen törzskönyvel rendelkezik (fèlre èrtèsek kedvèèrt, hogy nem zugtenyèsztötől van), egy 11 èves nèmet törpespiccel osztoznak egy nagy udvaron ès teljes mèrtèkben megadja neki a tiszteletet. Sőt idegen kutyákkal is nagyon barátságos pár napja olasz agarakkal játszott persze nem tudta tartani a tenpót de jól lefárasztották egymást a kèt agár súlya akkor egyesèvel mint a pitemè 4 hónaposan :D nap persze nagyon sokat kell foglalkozni velük meg persze a többi fajtával is. Rettenetesen tanulèkonyak a kajlaság mellett. Lassan tudja az össze alap parancs szavakat. Vissza tèrve a kistestü kutyák sokkal agresszívabbak mint a nagytestü kutyák. Egy jó idegrencerü kutya ami nagytestü elèg egyett ugatni meg beálni a rá jellemző módba, hogy áll ez az èn ès gazdám területe az illető hátrál, hogy okè. De egy kistestü kutya nagyon más ugat vicsorog ès támad, hogy bizonyítsa ez az ő területe. Volt kistestü kutyám is meg van is de hál istennek rendes nevelès mellett nem fordult elő ilyen olyan, hogy engem vèdtek meg olyan már volt persze. De lènyeg a lènyeg, hogy minden nevelès ès tartáson múlik mert amúgy a legbèkèsebb kutyából is nevelhetnek egy agresszív aszociális kutyát ès egy harci kutyából is lehet kezesbárányt nevelni.
2016. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!