Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kutyára számítsak?

Hány kutyára számítsak?

Figyelt kérdés
Golden retriever kutyám van, és már 2 kis cukiság kibujt. hány kutyára számithatok? mennyi szokott lenni?

2012. nov. 25. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
ultrahang...? gratu
2012. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már folyamatban van. ultrahangra nem birom elvinni, mert tul messze van.
2012. nov. 25. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
most látom a másik kérdésed, hogy azt sem tudtad, hogy vemhes. ez mégis hogy jött össze?
2012. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ugy hogy átszökött a szomszédba a kan törzskönyvezett kutyához. és hát..megoldották
2012. nov. 25. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Annyira annyira kedvem lenne képen törölni az ennyire felelőtlen embereket.... Ilyenkor minden hitem elveszik az emberekben.


A goldenek egyébként 6-8-10 kiskutyát szoktak szülni. Gratulálok... ennyi, már élő gazdikereső kutyától veszitek el a gazdihoz jutás esélyét....

2012. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
az ilyen ember ne tartson kutyát komolyan mondom, nem kéne az állatok életével játszani,meg ennyire lexarni hogylesz ami lesz a végén meg pánikolni,IRÁNY A DOKI vagy elgalább hívd fel, ennyi emberség legyen benned már!!!!! nem kell találgatni TELEFON!!!!!
2012. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz nekik gazdit, akkor jó,de, ha nem mit csinálsz velük? Ilyen kutyának van, hogy 12 is születik, bár első alkalommal lehet, hogy csak 5-6 lesz. Ha nem akarsz több "váratlan kisvendéget" ivartalanítsd, amint lehet. Sok bajtól kíméled meg őt is és magad is.
2012. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok rossz gazdi, és akárhánynak képes vagyok jó gazdit keresni. és kiméljetek az efféle válaszoktól.nemtudom mi itt a probléma... imádom a kutyám, és a kicsiket is fogom. és figyem folyamatosan, és ha valami nincs rendben akkor hivom az orvost.ennyi. jóhogynem viszem szülészhez -.-"

mielőtt ilyen fejlett lett volna a technológia, maguktól megoldották ezt az állatok, és nem volt semmi bajuk. jóhogynem viszem el ultrahangra, mikor azt se tudtam hogy mi van. de ok. -.-

2012. nov. 25. 13:42
 9/10 sippara ***** válasza:
85%
Figyelni kellett volna a TÜZELŐ SZUKÁDAT, ha már ivartalaníttatni nem volt eszed, te idióta. El tudom képzelni, mennyit foglalkozhatsz a kutyával, ha elléskor vetted észre, hogy vemhes. A kutyádnak semmilyen szűrése nincs, a kiskutyákat maximum fajta jellegű keverékként tudod elpasszolni, teljesen ingyen (több tízezer forint befektetéssel, mert ugye állatorvosi költségek, chip, táp, féregtelenítés, játékok).
2012. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a nők sem jártak orvoshoz régen szülni, akkor te is otthon fogsz? majd ha gáz lesz, hívod az orvost. ja, és takarítani sem kell, régen nem csinálták azt sem. legyél mocsokban.
2012. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!