Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kiskutyám hasán?

Mi lehet ez a kiskutyám hasán?

Figyelt kérdés
1,5 hete van nálunk egy kölyökkutya, most 14 hetes. Az előbb játszottam vele és akkor tapintottam ki valamit a hasán. Kis pukli, kicsit rózsaszínes sztem nincs még 1 cm se az átmérője. Ez mi lehet? Vagy mitől jelentkezhet ilyen rajta?
2012. nov. 26. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy sérv, ha később nagyobb lesz menjetek el orvoshoz

de lehet hogy csak egy seb

2012. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínű köldöksérv, ha a pocija közepén érzed kis borsónyi dudort. Vigyázva vegyétek fel ha cipelitek valahova, a feneke is alá legyen támasztva a karotokkal, kezetekkel, szóval ne lógjon a kutyus hátsó fele.

Érdemes megműttetni később, de beszéljetek állatorvossal.

Húgom pincsijének volt, ő meg lett műtve.

2012. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Biztos hogy nem seb, semmi arra utaló nincs a púp felszínén. második válaszoló: Mindig ugy vesszük fel hogy odafigyelünk, ne lógjuk, mindig úgy fogjuk ahogy kell.

Köszönöm a gyors válaszaitokat.

Esetleg lehet attól hogy próbál felugrálni az ágyra meg az emberekre is folyamatosan ugrál?? Mert egyébként én is sérvre gyanakodtam. Nemsokára megyünk az állatorvoshoz, veszettség elleni oltásra, majd akkor megkérdezem ott is. :/

2012. nov. 26. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok ismét. Gondolom hogy rendesen megfogjátok, s nem miattatok alakult ki. :) Az sajnos némelyik kiskutyánál kijön valamiért, ahogy ugrál, felmászik ide-oda.

Doki majd megmondja mi legyen vele, én megműttetném, hamar gyógyul biztos! ;)

2012. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon ugrálós, folyamatos ugrál mindenre és mindenkire.:) Voltunk orvosnál, azt mondta hogy szerinte nem kell műteni, mert elég kicsi sérv, de ha akármi gond adódik vele akkor feltétlen menjünk vissza.:)
2012. nov. 29. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!