Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a kutyám ne...

Mit tegyek, hogy a kutyám ne pisilje le a virágaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyusomat, de rendszeresen lepisili a rózsákat és más nagyra növő virágaimat,és ez nem tesz jót nekik. Mivel a kert közepén vannak nem megoldható, hogy elkerítsem a virágokat. Sajnos újabban a szemeteskukát és egyéb klassz dolgokat is kinézett magának, mit tegyek vel?
2008. máj. 26. 09:48
 1/6 anonim válasza:
0%
Gyanítom fiú kutyáról van szó, ivartalanítás használhat vagy csak neveld meg rendesen, meg sokat vidd ki a kerten kívül hogy megtanulja hogy hova szabad pisilni.
2008. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem az a véleményem,hogy hiába viszed ki a kutyádat azután is le fogja pisilni.Nekem is volt kutyám és mindig lepisilt mindent ami erösen illatozik.Ezzel tulajdon képpen jelzi a területét és nem hagyja hogy ott erösebb illat legyen mint az ővé.Felül übereli az ő illatával.Ez ösztönös nála és az ösztöneit nehéz kordában tartani.Lehet hogy az ivartalanitás segít.Azt nem tudom.Én nem ivartalanitottam ugy mint hogy a fülét se vágattam volna le vagy a farkát.Ez hasonló ahoz mint amikor más kutya ürülékébe belehempereg.Az is ösztönös cselekvés nála.Hallottam azt is hogy a kettő nem eggyeztethető.Vagy kutya vagy szép kert.Esetleg tartsd kenelben ha van rá lehetöséged.De meg ne kösd ezért.
2008. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kankutya jelöl, valszeg akkor is folytatni fogja, ha ivartalaníttatod. Ezt mérlegelni kellett volna, mielőtt mahadhoz vetted. A lánykok nem csinálnak ilyet, bár ők is nekiállhatnak pl ásni, amivel a szép kertnek lőttek. Nekem is van nagy kertem, kutyám is (lány) de ha jelölgetne, akkor sem izgatna a dolog, mert annyira imádom, hogy ezerszer inkább ő mint a rózsák :)

Azért megpróbálhatnád körbekeríteni a tövénél, lehet venni Baumax- ban vagy Obi- ban alacsony kis kerítést, ami még jól is néz ki. Más megoldás erre nem nagyon van.

2008. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a rózsákat meg a nagy növényeidet körbekeríteni.
2008. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, fiú kutyus, de ivartalanítani nem fogom ezért. Általában meg tudom vele értetni, ha valami nem tetszik,és rosszat csinál. Én valami olyan spray-re gondoltam, ami elűzi onnan a kutyát. Van valami szag, amit nem szeretnek és ezért nem pisilnek oda, csak sajnos azt nem tudom, hogy mi az.
2008. máj. 26. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy virág, talán macskajaj a neve, a kutyák sem szeretik az illatát, ezért ahova ülteted, azt a környéket elkerülik! Mi ilyen újságból rendeltük.
2008. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!