Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek több kutyájuk van! Ez...

Akiknek több kutyájuk van! Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kellene majd a kutyusomnak egy társ, hogy ne unatkozzon annyira, mikor nem vagyunk itthon. Az egyik barátnőm azt mondta, hogy nem érek el vele semmit, mert a sokáig együtt tartott kutyák egy idő után már nem játszanak egymással, elvannak egymás mellett, és akkor majd két unatkozó kutyám lesz. Ez tényleg így van?
2012. nov. 26. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

4 kutyám van, ebből csak ketten nagyobb haverok, de ők is csak akkor majomkodnak, ha itthon vagyunk.

de az egyikük pl hatalmas wc papír gurgula rajongó (:D), elkunyerálja, és szétszedi minden alkalommal, viszont ezzel sem játszik, ha elindulás előtt kapja meg, csak ha hazaértünk.

2012. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Fannybaba8 ***** válasza:
Szia.Hát egy ideig tényleg játszanak és tényleg utána unatkozni fognak mert nem tudnak csak játszani.De én 2 kutya párti vagyok.Legalább van kivel bandáznia.És a lelki világ is jobb lesz.:)
2012. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nálunk igen. Nekem 7 kutyám van és nagyon ritkán játszanak maguktól, inkább csak akkor ha én is ott vagyok, egyébként alszanak vagy üldögélnek a udvaron, max a kölykökkel szoktak játszani vagy ha van nálam szocializáción idegen kutya azzal néha...
2012. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

2 kutyánk van,amikor nem vagyunk itthon szerintem csak alszanak, lehet hogy játszanak vagy vmi,de nem hiszem,amikor haza érünk örömükbe szoktak játszani egymással és rohangálni..

szóval a kérdésre a válasz az ,hogy igaz, eleinte játszhatnak,de ha már évek óta együtt vannak tuti nem fognak,csak ha haza érsz vagy eleve otthon van vki akkor :)

2012. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát azt ne várd, hogy minden nap 8-10 órán át sakkozzanak. Lehet, hogy pár pericg szórakoztatják egymást, akár fél óráig is, de csak ha kedvük van, nem lesz ebből napi program. A kutyák inkább alszanak, ha egyedül vannak, és ezzel nincs is semmi baj, le kell őket fárasztani, mielőtt egyedül maradnak, és mindenki boldog.
2012. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2 kutyám van. Csak akkor játszanak inkább, amikor ott vagyunk, akkor is a kisebb kezdi. A nagy már 9 éves és vak,de amíg nem volt az addig játszottak, de csak evés után és amikor ott voltunk mi is. De egyébként imádják egymást és mióta a vizsla megvakult a kicsi el se mozdul mellőle. Olyan, mintha vigyázna rá. Ha a nagy kimegy, akkor a kicsi megy a nyomában, nem veszti szem elől. Megdöbbentő ez a gondoskodás.
2012. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Nagyon ritkán szoktak játszani, persze szoktak, akkor jókat, de inkább csak ha én is ott vagyok.
2012. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De ha nem is játszanak, jobb hogy nincsenek egyedül,nem?
2012. nov. 26. 19:43
 9/18 anonim ***** válasza:
De, jobb nekik, ha nincsenek egyedül, ezt bizton állítom.
2012. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, jobb, de két kutya nem kétszer, hanem ötször annyi energia és idő, mint egy. Ha kettőt viszel sétálni pl., sokkal nehezebb bánni velük, amíg az egyik épp sz.rt fal, a másik eliramodik egy macska után stb. Ezt mind ki kell belőlük külön nevelni. Ezzel légy tisztában.
2012. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!