Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ilyen láncot venni?...

Hol lehet ilyen láncot venni? Több kutyán is láttam már

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 27. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Úgy tudom ilyet azok raknak a kutyáikra, akik harcoltatni akarják őket. Az a szerepe ennek, hogy erősödjön a kutya nyakizma. Miért kell neked ilyen?
2012. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ilyen vastag lánc mind kutyatartásra, mind sétáltatásra, mind sportolásra-munkára teljesen felesleges és alkalmatlan!!!!

Minek kellene Neked????!!!

2012. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kell csak kérdeztem több kutyán is láttam már igaz csak képen és mivel kutyás boltban még sosem láttam kiváncsi voltam hol vehetnek ilyet.Igen ez nagyon vastag tény és való biztos van súlya is rendesen
2012. nov. 27. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Barkácsboltban lehet kapni ilyen láncot, vagy mezőgazdasági boltokban.

Nálunk a hinta lóg hasonló láncon. :D

De ezt én állatkínzásnak tartom, mivel rettenetesen nehéz és nagyon szorítja a kutya nyakát.

2012. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem láttad kutyás boltban, mert ez nem kutyafelszerelés, hanem az, aminek látszik: egy egyszerű, baromi vastag lánc.
2012. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet tesz a kutyàjàra annak èn is hasonlót tennék az ő nyakába.....
2012. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Képzelem milyen sérült lelkivilága lehet annak, akinek ez tetszik, hát még ha rá is teszi a kutyájára!
2012. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barkácsbolt...


És ez állatkínzás a szememben. Tedd a nyakadba, jó?

2012. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
Én is veszek a kutyámra azt a láncot amit a kutyás boltban vettem eltépte pedig nincs edzve a kutya.
2016. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!