Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem németjuhász?

Nekem németjuhász?

Figyelt kérdés

Igaz, lakásba, de napi 3 óra foglalkozás mellett, amiben benne van egy órányi intenzív, és agyi fárasztás. Hétvégénként kirándulás.


Imádom a fajtát, de minden 2. embernél ilyet látok, és ez okoz "kétségeket".


2012. nov. 27. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, 10 hós és lakásban, ráadásul munkavonal. De tényleg nagyon túl van tenyésztve, én jó helyről vettem, mégis beteges, persze csak kisebb gondok, de akkor is idegesítő!!! Ha pedig lemozgatod, nem lesz vele gond, én imádom, mert rém okos!!! S ha lesz majd más fajta, tudom, hogy az nem ilyen lesz, szinte gép-szerűen dolgozik és nagyon ügyes.
2012. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az okoz "kétségeket", hogy sokat látsz belőle, válassz olyan fajtát, amiből kevéssel találkozhatsz.Az ember vagy imád egy fajtát, vagy tök mindegy, milyen szőrös négylábú lesz a kedvence.
2012. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Én imádom a németjuhászokat, nekem is az van, bár kertes házban.

Lakásba nem igazán ajánlom senkinek, mivel nagytestű, elsősorban házőrző juhászkutyáról van szó, ami nem egy szobakutya. Oda inkább válassz valami kisebbet.

2012. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van,bár már kertben.bejön azért néha de 5perc után megy ki.a másik nagytestű kutyám lakásban nőtt fel,és eléggé lakáspárti vagyok,mert ha rendesen meg van dolgoztatva a kutya,akkor elvan lakásban is a legtöbb.

de vannak kifejezetten nem oda való kutyák is,és ilyen egyik a német juhász.

még más kibírja szerintem neki nehéz lenne,nem beszélve arról az irdatlan szőr mennyiségről amikor vedlik.

2012. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz, ha le van mozgatva, akkor nagyon jól elvan lakásban!

És az irdatlan szőrmennyiség ellen pedig feltalálták a furminátort, amivel minimalizálni lehet a szőrhullást.

2012. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!