Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nov.17-én és 18-án vérzett a...

Nov.17-én és 18-án vérzett a kutyám, azóta nem, de ma újra látom, akkor most tüzel?

Figyelt kérdés
Már teljesen megbolondít. Benti kutya, egész nap bent van, úgyhogy biztos hogy eddig nem vérzett. Meg is van nagyobbodva a pérája, de nem olyan látványosan, és fekete alvadt vér van rajta. Első tüzelése lenne. Normális ez? Remélem most már rendesen elkezd tüzelni, hogy legyünk túl rajta! 1 éves.

2012. nov. 28. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérzés újra megjelenése nem normális jelenség. Meg kellene mutatni orvosnak.
2012. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor nem tüzelt, egyik nap este és másnap délelőtt láttam 1-2 csepp vért
2012. nov. 28. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez sehogy se normális jelenség! Nem 2 napig tüzel a kutya,inkább 2 hétig. És évente 2x,nem 2 havonta! Vidd el orvoshoz mindenképpen,mert valami baja van. Ez lehet ciszta,gyulladás,netán daganat.
2012. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kutya nem 1-2 napig tüzel és nem minden percben vérzik így előfordulhat , hogy nov. 17.-én kezdte és ma ugye nov. 28.-a van és még még vérzik. Ez csak 10-11 nap. A kutya a vért takarítja maga után egyfolytában ez magyarázat lehet, hogy nem láttál pöttyöket!

Már kezdhetsz rá nagyon figyelni mert lassan abbahagyja, és fogamzóképes is lesz. Szóval kerüljétek a kanokat !

2012. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!