Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sovány a kutyám?

Miért sovány a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 23hónapos kutyám, Német Dogom.

Gyakorlatilag mindig sovány volt. 16 hónapos korától 4 hónapig Brit prémium táppal etettem,semmi hatása nem volt. Alig-alig evett belőle. Vissza kellet váltanom húsra mert komolyan mondom,azt hittem meghal.Mindig annyit evett belőle,hogy ne halljon éhen.

Azóta szalonnát szokott enni, kacsa farhátat és 15%zsírtartalmú tápot keverem neki. Hozzáteszem semmi hatással,ugyanúgy kilátszik az összes bordája.

Nagyon sokat mozog,fut, az állatorvos azt mondta,hogy majd "Berakodik,még fiatal".Van még egy Kaukázusim, ő ugyanazokat eszi és remek állapotban van.

Fájó kimondani,de szégyellem már a kutyámat.Nem merem sétáltatni sem már,a szívem szakad meg érte.19 éves vagyok és nagyon megvisel az eset.

Tudnátok valami tanácsot adni,esetleg hasonló tapasztalatok ?


2012. nov. 28. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy az emberek azt mondják egy kutyára hogy vékony az nem jelent semmit.. Egy egészsége kutyának kilátszik az utolsó két bordája mikor levegőt vesz.


A finnyázásra meg annyit hogy odaadod a kaját ha nem eszik vagy kiveszi a fejét a tálból elveszed tőle a kaját azonnal. Makacsabb kutyák 1-2hétig is játsszák az eszüket.

Nekem is volt hogy nem evett a dög vettem neki minden lószart hogy megegye és még így is húzta a száját sokszor. Egyszer meguntam ugydöntöttem hogy ha nem eszik nem eszik. Csináltam azt amit írtam bő 1hétig aztán valami megváltozott el kezdett enni. Azóta is van hogy adok neki húst a táphoz de már nem azért hogy megegye a szárazat :) megeszi nélküle is örömmel.

2012. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!