Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sovány a kutyám? :O

Miért sovány a kutyám? :O

Figyelt kérdés

van egy stafi keverékem!És meg van kötve mert a tacskónkal összeverekednek!

És a láncuk 6 méter hosszú és van elég helyük szaladgálni!

A stafi hátra van kötve a tacsi meg előre!

A tacsit el szoktuk este engedni az első udvarra!

A stafi meg van este is kötve mert átugorja a kerítést!

De 1 nap 3x viszem sétálni!Rendszeresen kap enni a stafi de mégis sovány :S Féreghajtót is vettem neki!


2011. dec. 14. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű a stressztől sovány, nem bírja a láncot, ő amolyan családi-munkakutya, kell neki a foglalkozás, és nem csak séta, hanem tanítás, feladatok formájában is.

A megkötés helyett például megnevelhetnétek a kutyákat, meg megcsináltathatnátok a kerítést. Borzasztó lehet neki így élni...

Egyébként mit kap enni? Állatorvos látta már?

2011. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

hogy lehet +kötni 1 kutyát?

szemetek....

2011. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nevelni? Ugyanmár, milyen úri huncutság az?! Kell a kutya kerti dísznek, de nehogymár még munka is legyen vele!
2011. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

1. Mind a kettőt ivartalanítod, az valamelyest javít a helyzeten.

2. Elviszed szakemberhez, aki segít megoldani ezt az "összeverekedés" kérdést.

3. Megcsinálod a kerítést.


Vegyél neki aktív tápot, kezd el lassan adagolni a megszokott kajája mellé, aztán ha még mindig sovány növeld meg az adagot az előírtnál kicsit többre.


Feltételezem kan kutyák, most sok helyen 5000 ft-ért ivartalanítják, ez jövőre az ebadó miatt is megfontolandó.


Nem piszkálni akarlak, én is lejátszottam ezt az enyémekkel, de sosem kötöttem meg. Most is megyek kerítést csinálni, mert az egyik unalmában szétszedte...


Szép is az állattartás :)

2011. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegénny.... :( Össsze fog roppanni. Nem tehettek ilyet egy kutyával. Ki kell herélni, és akkor nyugodt lesz. Vagy adjátok el, mert ez rosszabb neki mintha elintéznék egymás között a dolgokat. Mert ugye ezzel nem oldottatok meg semmit, csak elástátok a problémát. Ha két kutya verekszik abba nem szabad beleszólni, hagyni kell őket. Az én kutyáim is szoktak verekedni de aztán rendeződnek a körülmények. Ilyenkor tisztázzák a hierarchiát, egymás között. Ez baromság volt amit csináltatok. Egyáltalán miért kaptak össze???
2011. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyi idős vagy de itt az idő hogy rendezd a viszonyt közöttük. Itt a karácsony lesz rá időd. Szerintem a stersztől nem hízik ha tényleg kap normálisan enni. És nem bántásból de tényleg ez a legrosszabb megoldás. Egy kutyát se szabad láncra verni mindet agresszívé és kezelhetetlené teszi.
2011. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az mastaff alapvetően emberbarát kutya csak akkor érzi jol magát ha ott van veled minden pillanatodban,megkötve meg területörző kutáynak alkalmatlan,mert hamarabb keresi az emberek társaságát. Megkötni még ha 6 méteres lánncal is van állatkinzás,hiába mozgatod le.Olyna mintha lenne egy gyereked akit bedugsz egy rácsos ágyba és csak akkor veszed ki mikor megetetetd. Sztem inkább össze kéne szoktatni a tacsival és szabadjára engedni mindkettőt. Ez kivitelezhetetlen?
2011. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!