Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek boxere van, jó házőrző?

Akinek boxere van, jó házőrző?

Figyelt kérdés
a mi kutyusunk még csak 6 hónapos,de mindenkit szeret..Nem tudjuk ez a fajta,mivel munka kutya,a területét mennyire fogja idegenektől védeni?Főleg tulajdonosok tapasztalatára lennék kíváncsi.
2012. nov. 29. 10:22
 1/3 kira kenzo ***** válasza:
15%
Nekem pittem van arra is azt mondták ne várjak tőle nagy házőrzést ő is mindenkit szerettetel fogad. Viszont most 9 hónapos és jól őrzi a házat. A saját területét fajtától függetlenül védi minden kutya. Pár hónap mulva ez kiderül.
2012. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden kutya olyan, amilyennek neveled. Még akár jó házőrző is lehet belőle, de a fajtát ismerve, ne várj túl sok jót e téren.
2012. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém jó jelzőkutya, de nem terület védésre lett kitenyésztve, sőt nem is azért van nálunk, többet el sem várok tőle. Na meg inkább benti, mint kinti kutya. De az idegeneket jelzi rendesen akár kint van akár bent. Túlzásokba nem esik, első szóra csendben lesz, de amíg van itt valaki akár emberek, akár idegen autó a ház előtt feszülten figyel. Ha kint van szintén, elhívni a kaputól el tudom, az ugatást-morgást is abbahagyja, de a figyelme nem lankad.

Mások szerint félelmetes is, pedig még kölyök.

2012. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!