Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segíts kérlek!?

Segíts kérlek!?

Figyelt kérdés
Vettem egy Pitbull kiskutyát egy hete és most 7 hetes de a lábával történt valami nagyon furán megy nem áll rá a talpára, hanem oldala áll (elég nehéz elképzelni de igy van) pénzem most nincsen dokihoz vinni mert az e hónapi fizetésem már rá költöttem próbáltam kölcsön kérni de mint ahogy szokás ilyenkor minden barát hirtelen eltűnik vagy nincs neki.... A lényeg, hogy ez ma vettem észre és nem fáj neki nem is sír semmi.... és nem tudom, hogy mit tegyek! mielőtt valaki rosszat feltételezne oda van rá figyelve és fogalmam nincs, hogy hogy csinálhatta valószínűleg este de nem sírt semmikor ezért nem értem... vagy ez normális az ilyen kutyusoknál? Kérlek, aki tud segítsen!!!!
2012. nov. 29. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Nos akkor miért tetted fel a kérdést?
2012. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Árul már el, h mennyi volt a kutya vételára? Pusztán kíváncsiság...
2012. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ö Amerikai Pitbull nem volt drága 26000 Ft.... a kérdést azért tettem fel hátha esetleg volt valaki ilyen helyzetben de mivel nem nem volt még itt senki ahhoz képest jól tudtok észt osztani de ügyeljetek, hogy nektek is maradjon... :) (akinek nem inge ne vegye magára) de a többségetek öltözködhet :)
2012. nov. 29. 17:17
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Felhívtál telefonon egy állatorvost? Vagy hallgatnál egy évtelen 10évesre. Vannak olyan dolgok, amiket állatorvostól kérdezünk.
2012. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Macskás: Köszönöm az aggódásod holnap reggel jön a nővérem és elvisszük kutyus dokihoz :) és mivel ennyien érdeklődtök majd megírom, hogy mi volt.... :)
2012. nov. 29. 17:27
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

Ő Amerikia pitbulll...Miért, van másféle pitbull is? 26 ezer és tenyésztő? Persze, én meg maga vagyok a Pápa....


Biztos van itt olyan, ah volt már hasonló helyzetben, de az elviette a kutyáját orvoshoz, és nem a pénz miatt sírt. Én személy szerint voltam már olyan helyzetben, h inkább nem fizettem be 2 csekket, de a kutya eljutott a dokihoz.

2012. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
13%

nézd meg a talp párnáját, hogy ép e! Lehet csak lehúzta, vagy belelépett valamibe és azért kíméli. Ha látsz rajta valamit akkor mosd le alaposan és kenjél rá betadint vagy neogranormont illetve bephantent.

Az is lehet, hogy játék közben megrántotta ! Akkor pár nap alatt elmúlik !

Ha 2-3 napig nem áll rá jó lenne ha látná egy orvos !

2012. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%

26.000 már lassan a szaporítóknál is olcsónak számít :D

Egy tk-s pit minimum 150.000Ft körül van.

Meg értem én hogy vettél neki sampont meg vitamint csak mind qrvára fölösleges egy kölyök kutyának. Vegyél neki rendes tápot amellé nem kell vitamin. Sampon meg tényleg ráért volna..

2012. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!