Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában nincs kedvem...

Mostanában nincs kedvem elindulni kutyát sétáltatni, de ha már lent vagyok akkor órákig sétálnék vele, meg tök jól érzem magam :D más is van így?

Figyelt kérdés
persze mindig leviszem,nem hagyok ki amiatt sétát mert nincs kedvem!!
2012. nov. 29. 17:19
 1/9 compactegon ***** válasza:
86%
igen, persze. csak elindulni nehéz sokszor, de ha lementünk én is rá szoktam húzni vele még fél órácskát :)
2012. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy ő már nagyon várja és ezzel örömöt szerzel neki.Az öröm szerzés pedig nagyszerű dolog- nem csak kapni, adni is. Nem csak a sétára vágyik, hanem a gazdival sétálni- micsoda különbség!
2012. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is komoly kínokat okoz munka után még sétálni órákat. De amikor hazaérek, és meglátom, hogy szinte mosolyogva vár, és tudja, hogy lassan séta, nincs szívem azt mondani, hogy ma nem megyünk. :)
2012. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan így van. Elindulni mindig nehezebb, de utána tök jól érzi magát az ember. A férjem kézzel -lábbal tiltakozik a sétáltatás ellen, de mivel két kutyánk van, az egyiket neki kell vinni. Ahogy elindulnak már, mintha elfújták volna a "nemakaromkáját". Ilyenkor az ember kicsit magába tud mélyedni, elgondolkozik, kikapcsolódik a napi problémák hatása alól, sőt még a napi testmozgás is biztosítva van. Nemszólva arról, hogy akutyának is jót teszünk vele és ez is jó érzés.
2012. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is így vagyok, főként azért mert meguntam hogy minden nap beszólnak, vagy történik valami baj (a másik fél hibájából).
2012. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

akkor látom nem vagyok egyedül :)


Utolsó: mi történik állandóan veled???

2012. nov. 29. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is van ilyen, nincs kedvem lemenni,de amint leértünk már semmi gondom :D Nem marad ki séta természetesen, de ez ilyen szerintem akinek kutyája van azzal előfordul.

Viszont olyan is van,hogy alig várom már én is,hogy sétálhassunk, panelban lakunk egy nap 4 séta van, néha több,de a 4 az mindig és van,hogy felérünk az egyik sétából és már nézem hány óra , mikor mehetünk újra :D

Szóval olyan is van,hogy nincs kedvem elindulni meg olyan is,hogy nagyon van :D

2012. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Nálam esős időben, túl hidegben, túl melegben, nagy viharban, sötétben, túl nagy hóban, túl nagy sárban, stb. szokott ilyen előfordulni...magyarul tök független az időjárástól, hogy mikor nincs kedvem sétálni. Mivel kertes házban lakunk, könnyen megtehetem, hogy a napi két sétából egyet elcsalok...vagy néha mindkettőt :D Kutyám szépen alkalmazkodik és alszik/házat őriz.

Ha elindultunk pl esőben, akkor is simán sétálunk 2 órát...ha már átáztam, akkor olyan mindegy :D

2012. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sippara ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez van, tegnap este is zuhogott, fújt a szél, legalább fél óra volt, mire rávettem magam... aztán végül két órát sétáltunk :) Csak elindulni nehéz! :D
2012. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!