Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobb e az ACC Puppy táp, mint...

Nory0722 kérdése:

Jobb e az ACC Puppy táp, mint a silányabb minőségű tápok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl a Bono Junior tápra. Árban az ACC 400 Ft/kg, a másik pedig kb 320 Ft/kg. Én régen a kölyök kutyámat ACC-vel etettem, most Brit tápot kap, még nem tudom jobb e, mert csak 2 hete etetek ezzel, de ennek 41% a hús tartalma. Azért váltottam, mert az ACC már annyira drága lett, hogy gondoltam ilyen árban kapok jobb tápot is. Viszont most karácsonyra szeretnék venni a menhelyi kutyáknak tápot és felnőtt mindig van, viszont kölyök szinte soha. Ezért ezt választottam, viszont ebből nem tudom melyik felelne meg nekik. Amitől később, ha gyengébb minőséget kapnak majd nem fog menni a hasuk, illetve megeszik az olcsóbbat is, ezért is nem akarok 'túl jó' tápot.
2012. nov. 30. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Menhelyi kutyáknak jó az ACC, szerinte az Energy a legjobb változatuk. A kölyöktápnak csak akkor van értelme, ha hosszabb távon kapják, márpedig nem hiszem, hogy menhelyen oda tudnak rá figyelni, hogy hosszabb távon kölyökkutyáknak való táppal etessenek. Egyébként az ACC-nél nincs akkora különbség az Energy és a Puppy között.


A Brit szerintem sokkal jobb, mint az ACC, már csak a beltartalmi értékeket nézve is.

2012. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül is úgy döntöttem, hogy ACCből veszek 5 kg juniort és 5 kg fenntartó tápot, és azt összekeverve viszem el nekik. Így biztos, hogy jó lesz.
2012. dec. 1. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!