Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatásról szeretnék kérdezni?

Kira kenzo kérdése:

Sétáltatásról szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés
Van egy szuka pittem aki 9 hónapos. A séta mostanra már lehetetlenné vált. próbáltam folytóval és bőrpórázzal amit kiképző ajánlott, de ez sem jó hiába teszem a füle mögé, hogy a torkánál legyen picit fölemelkedik lecsapja a fejét, és már nincs is a helyén a folytó. A bőrpóráz csak rugózik amikor nekifeszül. Az meg mégsem megoldás, hogy oldalazva megy, én emelem a kutyát, hogy a helyén maradjon a nyakörv, és a két hátsó lábán megy a kutya. Sőt, ha rászólok, hogy szépen, akkor meghúzza magát és lehetetlen a tovább jutás. A jó válaszokat szívesen fogadom.
2012. dec. 1. 17:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Menjetek afenébe. Nem kell több válasz.
2012. dec. 1. 22:24
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már! Kellett neki a pit, mert attól érzi magát fáraónak, mert lehet vele villogni a presszó előtt.


Tök sokan meg írták, hogy mit nem csinálsz jól, min kell változtatnod. Ha szerinted itt mindenki hülye, akkor mi a francért tettél fel kérdést?

Jelzem, a kutyád még csak 9 hónapos és nem tudod kezelni. Ugye nem akarsz fél-egy éven belül az rtl fókuszban szerepelni? Akkor jobb lesz, ha keresel egy olyan embert, aki ért a kutyákhoz és megtanít téged is kezelni őt, mert ennek így nem lesz jó vége.

2012. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!