Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok tippeket a yorki...

Tudtok tippeket a yorki tartására?

Figyelt kérdés

Yorki gazdák Figyelem!

Megnéztem az internetet is de kiváncsi vagyok a véleményetekre!

Gyorsan légyszííí!


2012. dec. 2. 09:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Azt az internetről nem lehet lenézni!(a tapasztalatokat)

És mondjátok már meg mit csináltam rosszul hogy nem tudtok 1 normál választ írni?

2012. dec. 2. 11:40
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehetne annyival elintézni hogy pár tapasztalatot leírtok és nem a hülyeségekkel csapjátok el az időt?


nem.

:D Na jó .. első és nagyon fontos dolog,tenyésztőtől ,normális kennelből,normális méretű yorkit vegyél. Ez minimum 80 ezer forint. Így is érdekel?

2012. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Így is és én 120000-as akat néztem úgyhogy ennyivel nem lehet elintézni!
2012. dec. 2. 11:43
 14/19 anonim ***** válasza:
2012. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Itt csak Yorkisok vannak innen mindent megtudhatsz amire kíváncsi vagy.:)
2012. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na, már megsajnáltalak. Nekem is yorkim van. Samponból Biogance Terrier Secretet használunk, tápból Royal Canin fajtatápot kap, én adok neki főtt ételt is. Van még tükörfésűje, póráza, ruhája (palást elég, nem kell hülyét csinálni a kutyából télen szőrmés kabátokkal), nyakörve, egy jó kis alvóhelye, játékai, vizes és tápos edénye. Táp és víz mindig van előtte. 4-szer viszem le egy nap sétálni. Pórázt csak ritkán használunk. Igaza van az egyik előttem szólónak, hogy a yorki is terrier, így olyan a vérmérséklete is, nem egy öleb típus. Mire vagy még kíváncsi?
2012. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én vagyok a 4. és az 5. hozzászóló szerintem mindent leírtam.

nézz szét itt : [link]

hívd fel akik tetszenek és ha van náluk alom akkor menj el és nézegesd végig...Ha valaki úgy indít, hogy mini gyorsan felejtsd el azok nem Tenyészők !

2012. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

3 yorki kutyánk van. Kinti-benti kutyusok. Elég ugatósak, önfejűek, nem olyanok, mint pl az uszkár.

Táp: pedigree

Sampon: panzi.

Nincs óriási mozgásigényük, de ha sétálni indulunk, besózódnak.

Esős isőben úgy kell kikönyörögni őket pisilni is.

Nagyon tudnak ők szeretni, de nem követnek árnyékként.

Betegségük nem volt, illetve, mikor vemhes volt az egyik hirtelen Ca-hiánya lett, elkezdett remegni. Ilyesztő volt de rendbe jött.

2012. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Írhatsz nyugodtan privátban is, de hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.

Te mit válaszolnál, ha megkérdezném, hogy: "adnál tippeket repülőgépvezetésre?"

2012. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!