Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert benult le a kutyam...

Miert benult le a kutyam hatso 2 laba?

Figyelt kérdés
Egy hete rosszul volt, nem jott elo nem is evett, de azutan mar mintha semmi sem lett volna es ma meg lebenult a hatso ket laba :( mi tortenhetett vele?

#kutya #korgion
2012. dec. 2. 10:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
A párommal élek (mert a szüleim mindig arra tanítottak, h majd akkor lehet valami az enyém, ha én tartom el), én kutyakozmetikus vagyok, ő egyéni vállakozó, de ha nem haragszol a keresetet nem reklámozom, mivel nincs hozzá közöd. A tanulás mindenkinek adott, élni kell vele.
2012. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted tettem azért h megtehessem? Kutyát akkor vállal az ÉRTELMES ember, ha el tudja látni. A kutyámnak idős korában szüksége lesz kétoldali csípőműtétre. Alaphangon 200ezer. Félretettük rá a pénzt, holott még csak 2,5 éves.


Ha valaki nem engedheti meg magának a kutyát, akkor mi a pötsömnek tart? Van egy kutyád, de nem engedheted meg? Akkor minek is van?


Én is szeretnék még sok dolgot, de nem engedhetem meg magamnak, ezért nincs is.


Erre válaszolj légyszíves: BÁRKI, ismétlem bárki kényszerített titeket arra, h tartsatok kutyát?????

2012. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
De mielőtt azt hinnéd h ezresekkel törlöm a popómat....Mikor ez az említett eset történt, h másnapra bejelentettem röntgenre, az úgy nézett ki, h vagy röntgen a kutyának, vagy csekkek be vannak fizetve. A kutyának lett röntgen, a csekkek meg vártak egy hónapot, mert felőlem kapcsoljanak ki valamit, de a kutyámat nem hagyom szenvedni egy percig sem.
2012. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
persze megertelek, de megis mit csinaljak ha az en szuleim nem tul jo munkat kaptak, azert nem en vagyok a hibas, szerintem sem jo igy, ha elaltatjak nem llesz masik kutyank... de szerinted videken mindenki aki kutyat tart, az tenyleg szalad orvoshoz vele mert megteheti?
2012. dec. 3. 15:49
 35/43 A kérdező kommentje:
mi is le vagyunk mar honapokkal maradva z adokkal es van adossagunk is meg... de mindegy ez nem tartozik masra
2012. dec. 3. 15:51
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elaltatni, oda kell adni egy államentő szervezetnek, önként le kell róla mondani.
2012. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
a kutyat pedig ajandekba kaptuk
2012. dec. 3. 16:00
 38/43 A kérdező kommentje:
es oda kell fizetni ha beadjuk?
2012. dec. 3. 16:01
 39/43 A kérdező kommentje:
ott ugye meggyogyitjak?
2012. dec. 3. 16:04
 40/43 A kérdező kommentje:
marmint oda befogadnak beteg kutyat?
2012. dec. 3. 16:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!