Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha az 1 éves yorki...

@@&& kérdése:

Mit tegyek ha az 1 éves yorki kutyám annyira válogatós, hogy nem eszik? Minden Ételből eszik egyszer utána már nem hajlandó azt az ételt máskor megenni.

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
1-2 napig ne adjál neki enni... meglátod, utána úgy fog enni mint a kisangyal!
2012. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

mert megengeditek neki. Hidd el soha nem halt még éhes egészséges kutya ha kapott enni...

leteszed a kaját 10 perc múlva ha nem eszi elveszed, és másnap megkapja megont ugyan azt. pár nap után megfogja enni, legyetek vele következetesek :-)

2012. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

talán legyél kicsit okosabb nála. mert most az állás : kutya-gazdi 1-0 !

ne adj neki kaját 1-2-3 napig ! nem fog éhenhalni. persze jutifalat sincs,csak séták-játék,stb.

aztán kajaidőben jöhet az általad kiválasztott kaja ,odaadod,10 perc mulva elveszed ( valószínűleg az üres tálat),ha megmaradt félreteszed,a következő etetésnél megkaphatja. és fontos: nem hagyunk elől kaját a kutyának!!csak vizet!

2012. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapjon enni. Csak ha nem nyúl hozzá akkor vedd el nem kell várni 10percetse azonnal elveheted, ha nem nyúl hozzá. Az esélyt meg kell neki adni az evésre :)
2012. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sippara ***** válasza:
51%
Ezerszer leírtuk már. Minden nap ugyanabban az időpontban leteszed elé a tálat tíz percre (és egy másodperccel sem többre!), majd elveszed. Előbb-utóbb enni fog, kutya úgy még nem halt éhen, hogy ott volt előtte a kaja. Persze más lenne, ha hasmenése lenne tőle, vagy hányna, de ő simán csak hülyének néz.
2012. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen felesleges a 10 perc. Ha éhes, akkor azonnal megeszi, ha nem eszi meg (mert nem éhes vagy beteg) akkor pedig azonnal el lehet venni előle.
2012. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még ugyan az az időpont se kell :) én etettem mindig este 8kor őket egy időben aztán arra lettem figyelmes hogy 7:55kor ott állnak az ajtó előtt és várnak hogy mikor kapnak enni.. és kb hiszti volt ha nem kaptak úgyhogy erről le is szoktam és mindig máskor kapnak +-1óra eltéréssel
2012. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!