Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert benult le a kutyam...

Miert benult le a kutyam hatso 2 laba?

Figyelt kérdés
Egy hete rosszul volt, nem jott elo nem is evett, de azutan mar mintha semmi sem lett volna es ma meg lebenult a hatso ket laba :( mi tortenhetett vele?

#kutya #korgion
2012. dec. 2. 10:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos h beveszik és egyáltalán nem biztos, h megmenthető.


Az meg végképp nem pénzen múlik, h nem tudod h milyen egy kullancs.


És hogy netezel? Ha telefontról, az sincs ingyen....


Mindegy, akkor se legyen soha többé kutyád.

2012. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Little Red:


mi is szegényesen éltünk,a mikor még voltak kutyáink, de mindig megadtam nekik mindent, én meg elvoltam a zsíroskenyérrel, és bizony kölcsönből lett elhamvasztva az utolsó kutyánk, de mivel nálunk családtagok voltak, megérdemlik.


Kérdező:


fentiek tükrében inkább ne szólalj meg, mert


"akit megszelídítettél, azért egy életre felelősséggel tartozol!"

2012. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Történt már előrelépés az ügyben? Vagy még mindig szenved az a szerencsétlen? Hétfő este van, remélhetőleg már látta orvos.


A kutya legyen meleg helyen, mivel nem tud mozogni, ebben a hidegben veszélyes lehet. Amiket írtam gyógyszerek, azért nem kerülnek olyan sokba, ha ezt se tudjátok vállalni, akkor tényleg egy állatvédő egyesültetet, fajtamentőket kellene megkeresni, hátha tudják fogadni.


Itt sok minden nem pénz, hanem hozzáállás kérdése. A téged ért támadások kicsit durvák, de megértem azokat, akik sajnálják a kutyát.


A felelős kutyatartás ott kezdődik, hogy anyagilag is fel vagy készülve a kutya tartására. A kutyát nem megvenni, ajándékba kapni nagy dolog. Felnevelni, gondozni, ha beteg, ápolni kell 10-15 éven keresztül. Nem csak addig, míg kicsi, aranyos és egészséges.


Mindennek tudatában kell mindenkinek eldöntenie, hogy tart-e kutyát.


Gondolkodj, és vállaljatok felelősséget érte, na hagyjátok szenvedni.

2012. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!