Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom "ráadni"?

Hogy tudom "ráadni"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy csivava kutyusom ,nyár előtt kaptam meg, rendeltem neki egy kabátszerűt hogy ne fázzon. Tegnap nagyon hideg volt úgyhogy ráadtam, de nem tűri el :( Mit csináljak vele? Séta közben sem szaglászik, hanem a ruhát akarja leszedni magáról. Csak úgy nem szeretném kivinni nehogy megfázzon. Segítsetek! Később megszokja majd?

2012. dec. 2. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szólj rá, ha le akarja szedni, és dicsérd meg, ha akár csak két másodpercig is nyugton viseli. Meg persze eleve ne kényszerítve add rá, hanem érd el, hogy ne ellenkezzen a művelet közben sem.
2012. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Mond azt neki amikor mentek ki, hogy kiiiimeeegyüünk.

-ilyenkor csak vidd ki ruha nélkül

Legközelebbi alkalomra már megjegyzi a kimegyünk szót és kaparja majd az ajtót, mert boldog lesz, hogy kimentek. Na ekkor tedd rá a ruhát. Mindig így kell csinálni.

2012. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán megszokja, most persze hogy furcsa neki...

A mieink örömtáncot járnak ha meglátják a ruháikat, mert tudják, hogy séta van. Otthon kezd el a szoktatást, add rá, majd pá perc múlva vedd le, később növeld az időt.

Hamar rájönnek, hogy a ruha jó dolog, mert akkor megyünk sétálni.

2012. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!