Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak nekem ilyen nehéz ráadni...

Csak nekem ilyen nehéz ráadni a hámot a cicámra?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be, de már szétkarmolt (pedig a körme le van vágva, szobacica) harap, rugdos és hisztizik amikor adom rá a kis hámját.
2011. júl. 24. 12:42
 1/3 A kérdező kommentje:
A másik pedig, hogy idebent a lakásban szörnyen viselkedik, rúgkapál meg harap. Amikor leviszem a parkba egyből megszeppen és nyávog mint egy kiscica. Hogy lehetne megnevelni??
2011. júl. 24. 12:43
 2/3 anonim válasza:
miis megpróbáltuk és csak úgy tudtuk ráadni hogy lógattunk felé játékot és arra koncentrált vagy egy kis kajával is el lehet terelni a figyelmét miközben rárakod
2011. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj h nem társul a hámhoz pozitív élmény. Pl ha ráadod mindig adj neki egy kis jutifalit, amúgy az enyém nemhogy hagyja, de ha meglátja a hámot már jön is, h adjam rá, mert én mindenhova viszem magammal (párom anyukájához, nagymamákhoz, én anyukámhoz nem, mert két kutya van és az abból az egyik lestoppolná vacsinak, de amúgy kb mindenhova viszem), és tudja, ha vendégségbe megyünk ott bizony ő kényeztetve lesz finom falatokkal.
2011. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!