Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bécsben milyen internetes...

Bécsben milyen internetes odlalról lehet eladó kutyát keresni?

Figyelt kérdés
Én bécsben élek és kutyát szeretnék venni de nem tudom ,hogy hol keressek!
2012. dec. 2. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy itthon. Kiválasztod a fajtát, Google, "beagle kennel wien".

Mert, mi másra gondoltál?

2012. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam mint pl az expressz.hu ahol tobb 1000 kutya közül lehet választani....
2012. dec. 2. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Jah, hogy neked nem fajtatiszta kell?
2012. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem.Te inkább ne irj ide mikor azt se érted ,hogy mit kérdezek
2012. dec. 2. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Az expresszen szaporítók vannak. Vajon miért van az, h egy tenyésztőnél, NEM NETEN keresztül vásárolt kutya 80ezernél kezdődik, az expresszen meg 10ezer?
2012. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, de ha expresszről akarsz kutyát, akkor nincs igényed a fajtatiszta kutyára. Leírtam az első kommentemben, hogyan kell fajtatiszta kutyára keresni a neten, vagyis tenyészetre. Ha nem tetszik, akkor vagy ne vegyél kutyát, vagy ballagj el egy menhelyre.


És ne sipárogj, mert nem az a hülye, aki nem tartja normálisnak az expresszes kutyavásárlást.

2012. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én a minőségi bullterrieremet is az expresszen vettem ami svéd import kan tól volt egy magyar hires kennelből való!Az expresszen igaz so ka szaporito de a normalis kennelek is hirdetnek ott!De mind1!
2012. dec. 3. 09:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, mert neked egyszerűbb expresszen keresgélni ahelyett, hogy rákeresnél konkrétan a Googleben?

Amúgy megnézném a húúúde minőségi kutyát, amit expresszen hirdetnek :D

2012. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem az expresszen vetted, hanem expresszen olvastad az adott kennel párosítását. Vannak kennelek expresszen, de egyiknek sincs úgy kiírva h hahó, ebből a párosításból kiskutyák 120ért eladók!

Az van h ebben és ebben a kennelben ilyen és ilyen párosítás történt, kiskutyákra még lehet jelentkezni.


Expresszen úgy veszel kutyát, h ott van h 20ezer, leperkálod és tiéd a kutya, miközben utána se néznek h ki vagy te, mit teszel a kutyával...

2012. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor ne mondjon senki oylan oldalt ahol kiskutyakat hirdetnek:D
2012. dec. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!