Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legsűrűbben látogatot...

Melyik a legsűrűbben látogatott internetes ingatlan hirdetési oldal, ahol a legtöbb a hirdetés és ahol eladó telkek is vannak?

Figyelt kérdés
Az exp, ing.com, ingbaz. már néztem, az exp. ahol a legnagyobb kínálatnak kellene lennie elvileg, összesen, országosan(!) 278 db eladó telket ad ki - beleértve Budapestet is. Hol kell keresni?
2012. febr. 20. 12:53
 1/5 noni2000 válasza:
Sztem nézzd meg a jófogást, az ingyenes és házakat is árulnak :)
2012. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Itt összesen 28 eladó (építési, lakóövezeti) telek van országosan.
2012. febr. 21. 12:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. Ezek közül csak 2-3 lakóövezeti telek van, az is kivétel nélkül 45 fokban lejt, vagy összesen 5 m széles - amire nyilván nem lehet építkezni, vagy egy gyümölcsös. Hol lehet ma Mo-on építési telket keresni? Megszűntek a hirdetések, vagy mi?
2012. febr. 21. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
ingatlanok.hu, ingatlan.com (vagy ingatlanok.com??) expressz.hu
2012. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezeket néztem és ezek alapján nincs eladó telek az országban csak a nagyvárosokban, illetve 1-2 agglomerációs városban van, de engem nem ezek érdekelnek.
2012. ápr. 10. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!