Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ÚJPESTI GAZDIK! Ki szokott...

ÚJPESTI GAZDIK! Ki szokott kijárni a Semsey Aladár parkba, a kutya futtatóra? Ez a kutya futtató pontosan a Deák Ferenc és Virág utca sarkánál van?

Figyelt kérdés
Én délután 5 kor szoktam indulni sétálni a kutyámmal, de kiszeretném vinni egy olyan helyre ahol tud játszani más kutyákkal is. Többen ajánlották ezt a kutya futtatót vagy a káposztásmegyerit is, bár az elég messze lenne gyalog. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy délután fél6, 6 fele szoktak e kint lenni kutyások???

#kutya #kutyafuttató #újpesti kutyások #újpesti kutyafuttatók #Semsey park #Semsey Aladár park
2012. dec. 3. 09:43
 1/1 Fannybaba8 ***** válasza:
Mi is visszük néha oda a kutyát heti 3x de mi 3kor visszük oda de szerintem biztos vannak 6kor is lent.
2012. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!