Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van össze sebtapaszolva...

Miért van össze sebtapaszolva a füle?

Figyelt kérdés

Tetőfedőnek tanulok és gyakorlaton voltam és láttam egy kócsor kutyát (fajtiszta volt nagyon szép szerintem Staffordshire terrier lehetett ilyen sötét vajszínű és fehér szügy és nyak ..de ez nem lényeg)

és mikor oda jött láttam hogy így mint ezen a képen neki is össze volt sebtapaszolva de nem láttam vágást se semmit ..gondolom azért hogy így porcosodjon ..de mi az értelme?

[link]


2012. dec. 3. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert így rózsafüle lesz, ami a standard. Felálló füllel nem lehet kiállításra vinni.
2012. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem amelyik stáffit láttam annak se lehetett rossz a vérvonala ..
2012. dec. 3. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, mostanában elég sok kóborol erre-arra sajnos, akár még törzskönyves kutyák is. :(
2012. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vérvonaltól függ. Igen a fülét akarját "irányítani" hogy hogy álljon. Láttam olyan kutyát amelyiknek jól sikerült a ragasztás, de olyat is láttam amelyiket teljesen elcsúfított, összegányolták az alapból szép kutyát. Szóval én mindenképp orvosra bíznám. Az én staffomnak nem csináltam a fülével semmit, kissé áll a füle. Bár nem akarom versenyeztetni, csak kedvencnek van tartva
2012. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 compactegon ***** válasza:
nekünk is egy gyönyörű staffink van, de a bal füle feláll. a tenyésztő ragasztgatta a fülét, de egy idő után elhagytuk. így tök cuki :)
2012. dec. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!